Lekeler, Çiller ZEGHY VTL KREM KULLANANLAR

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sudemin0306

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
8
0
Herkese merhabalar yillardir ne yaptiysam yuzumdeki lekelerden kurtulamadim gunes ve hamilelik lekelerim gun gectikce artti lazer tedavisi dahil olmak üzere her türlü tedaviyi denedim.arstirmalarim sonucunda zeghy leke kremi diye bir krem buldum 1 aydir kullaniyorum henuz pek etki goremedim.lutfen kullanıp sonuç alan varsa yazabilir mi yine boşa kürek çekmek istemiyorum

Zeghy kremler 100% bosuna kurek cekmek demektir. Benim 1 yillik tecrubem sonucunda tek tavsiyem size Zeghy kremlerden uzak durmaniz. Zeghy kremler sadece paranizi bosuna harcamak anlamina gelmiyor, cildinizi ve psikolojinizi bozmak icin para harcamak anlamina geliyor.
Kucuk yanik lekeleri icin gittim, yanik lekelerini yok etmedigi gibi, Zeki Gunduzun kendisinin hazirlayip uyguladigi solusyonlar, oncesinde olmayan kocaman kahverengi lekeler olusturdu ve defalarca farkli urunlerini uygulatmasina ragmen yaptiklari hatayi temizleyemediler. Sakin kanmayin.

Bende 4 aydır aralıksız kullanıyorum ama lekelerimde hiç açılmaolmadı.Bende sonucu merak ediyorum.O kadar çok ki olumlu sonuç alıpta paylaşan,inanmamakta mümkün değildi.Bir kaç ay daha sabır edip devam edicem.

Zeghy krem mucize gibi bişey benim yıllardır vazgeçilmezim. Cildim le ilgili hangi sorunla karşılaşırsam karşılaşıyım ilk kurtarıcım kesinlikle zeghy krem. Ben bu kremi lekeli bölgelerime kalın tabaka halinde bırakıyorum asla mercimek kadar sürüp yedirmiyorum ve hemen sonuç alıyorum o bölge kabuklanıyor 15 gün sonra kabuklar dökülünce tertemiz, bebek gibi bi cilt çıkıyor. Tek sorun kremi kullandığım sürede insan içine çıkamıyorum. Gerçekten sabırlı olur, kabuklara kendiniz ellemeyip kendiliğinden düşmesini beklerseniz sonuç mükemmel ötesi.Sonuç alamadım deyip kremi kötüleyen ler kesinlikle nasıl kullanılacağını bilmeyen yada kabukları dayanamayıp kendileri soyanlar.

Zeghy krem mucize gibi bişey benim yıllardır vazgeçilmezim. Cildim le ilgili hangi sorunla karşılaşırsam karşılaşıyım ilk kurtarıcım kesinlikle zeghy krem. Ben bu kremi lekeli bölgelerime kalın tabaka halinde bırakıyorum asla mercimek kadar sürüp yedirmiyorum ve hemen sonuç alıyorum o bölge kabuklanıyor 15 gün sonra kabuklar dökülünce tertemiz, bebek gibi bi cilt çıkıyor. Tek sorun kremi kullandığım sürede insan içine çıkamıyorum. Gerçekten sabırlı olur, kabuklara kendiniz ellemeyip kendiliğinden düşmesini beklerseniz sonuç mükemmel ötesi.Sonuç alamadım deyip kremi kötüleyen ler kesinlikle nasıl kullanılacağını bilmeyen yada kabukları dayanamayıp kendileri soyanlar.
Merhaba, kremin kokusu bogazını ve gozlerınızı cok rahatsız ediyor mu? Ben kokusu yuzunden cok zor kullanıyorum 1 aydır kullanıyorum henuz bır değişiklik yok.

X