Lekeler, Çiller ZEGHY LEKE KREMI KULLANANLAR

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

sudemin0306

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
8
0
Arkadaşlar merhaba cildinde yıllardır getiremediğim güneş ve hamilelik lekeleri var.ne denediysem lazer de dahil hiçbir şekilde geciremedim.arastirmalarim sonunda zeghy leke kremini buldum 1 aydır kullanıyorum yaklaşık henüz erken pek bir değişim gözlemlemedim.icinizde bu ürünü kullanıp lekelerinden kurtulan var mı lutfen kullananlar sonuclarini yazsin çok umitsizim😞

Hala hicbir yerden bilgi edinemedim forumda zeki gunduz leke kremini kullanan ya da işlemini yaptıran bana yardım edebilecek kimse yok mu

Zeghy kremler 100% bosuna kurek cekmek demektir. Benim 1 yillik tecrubem sonucunda tek tavsiyem size Zeghy kremlerden uzak durmaniz. Zeghy kremler sadece paranizi bosuna harcamak anlamina gelmiyor, cildinizi ve psikolojinizi bozmak icin para harcamak anlamina geliyor.
Kucuk yanik lekeleri icin gittim, yanik lekelerini yok etmedigi gibi, Zeki Gunduzun kendisinin hazirlayip uyguladigi solusyonlar, oncesinde olmayan kocaman kahverengi lekeler olusturdu ve defalarca farkli urunlerini uygulatmasina ragmen yaptiklari hatayi temizleyemediler. Sakin kanmayin.

Bu lekelerden kurtulan henuz olmadi sanırım iki seans cilt yenileme lazeri yaptırdım lazer sonrası lekeler nasil oluyorsa gidiyor ama 15 gun sonra geri geliyor yavas yavaş denedigim kremleri saymiyorum bile 😞😞allahim başka dert vermesin ama bunada bi çözüm şifa insallah bukuruz

X