Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Amaan kaba herifin laflari için kendini hiiç üzme bir şey söyleyince hemen lafini yapıştır.Sanki kendiler Brad Pitt ya da Henry Cavill egolari tavan.
Merak etme asla altta kalmam hemen lafı söylüyorum zamanında alttan aldım tepeme çıktı artık o fırsatı kimseye vermiyorum çok şükür

Ayy bi kadına söylenecek bir sözmü belkide zayıflaman için seni gaza getiriyo kız ben senin yerinde olsam zayıflamaya niyet eder hırs yaparım

Ayy bi kadına söylenecek bir sözmü belkide zayıflaman için seni gaza getiriyo kız ben senin yerinde olsam zayıflamaya niyet eder hırs yaparım
Bende öyle yaptım ve tek sefer de 2 litre su içtim az önce tek sorunum sporu çok yapamıyorum eskiden evde açardım yapardım şimdi belim hemen ağrıyor

300 gr fark çıktı ama yanlış olabilir mi acaba Dün de kol kası çalıştım, elim kolum tutmuyordu yorgunluktan ancak yazabildim
Günaydın canım bence 300gram normal biz bir haftaya 1kilo max veriyoruz sıkı dikkatle 3kiloya yaklaşmıştık 1 2güne 300gram baya iyi yani hem kilo belli bir rakamdan sonra yavaşlıyor vermesi.

Günaydın canım bence 300gram normal biz bir haftaya 1kilo max veriyoruz sıkı dikkatle 3kiloya yaklaşmıştık 1 2güne 300gram baya iyi yani hem kilo belli bir rakamdan sonra yavaşlıyor vermesi.
Ben de durdu gibi hissediyorum, az az giderken de fark edilmiyor pek. İlk anda karnım indi epey, kaldım öyle

kızlarr akşam belki bidaha spor yaparım dediydim bi 30dk leslie yaptım 3.5 lt su da içmiştim zaten hergün fix 3lt altına düşmüyorum :) ama hala dün öğleden beri bir şey yemedim 12 olur bian önce umarım :)

Kız kendini bu kadar aç bırakma sonra yeme krizleri geliyo diyeti bıraktığın gibi verdiğini alıyorsun fazlasıyla. Diyet yapmak aç kalmak demek değil.

Kız kendini bu kadar aç bırakma sonra yeme krizleri geliyo diyeti bıraktığın gibi verdiğini alıyorsun fazlasıyla. Diyet yapmak aç kalmak demek değil.
yok kuzu açlık hissetmiyorum çok acıkınca bile gece de olsa ağzıma bi parça ekmek atıyordum yiyordum yani şuan su şişiriyor öğlen normal yerim yine ablamız karnıyarık pilav yapıyor azar azar yerim gine bu tek öğün olayını herzaman yapmıyorum yani binde bir :)

günaydın sabah an itibari ile Regl oldum çok şükür. bugün kahvaltı yaprım
-2 yumurta
-6 zeytin
yarım domates
yarım salatalık
2 tel peynir ve yeşil çay içtim bu hafta inşallah fazla eksi görürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…