Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Günaydın. Yeni bir hafta yeni umutlar

67.40 tı geçen çarşamba. Regl oldum şu an. Bu hafta dikkat edicem artık inş. Akıllı bilekliğim bozulmuş, saat alıcam. Telefonla adım saymak hem sağlıklı olmuyor hem gaza gelemiyorum. Saat daha iyi oluyor. Onu da halledersem kimse tutamaz beni

Ahh neler oldu sana nazarami geldingelen hafta düşüş bekliyoruz10 bin adım sana gelsin

Ahh neler oldu sana nazarami geldingelen hafta düşüş bekliyoruz10 bin adım sana gelsin
Aşkım bayram ziyaretleri sonrasında da tatil bütün ayarlarımı bozdu. bu hafta dikkat edeceğim inşallah. Kokoreç üstüne dondurma yedim akşam ama olsun

Aşkım bayram ziyaretleri sonrasında da tatil bütün ayarlarımı bozdu. bu hafta dikkat edeceğim inşallah. Kokoreç üstüne dondurma yedim akşam ama olsun
Inşallah dikkat edecegine umut ediyorum hayatım Dondurma yiyorsaniz az yiyinşöyle ucundan bucagindan koparın iyi kilo aldırıyor çunki

Inşallah dikkat edecegine umut ediyorum hayatım Dondurma yiyorsaniz az yiyinşöyle ucundan bucagindan koparın iyi kilo aldırıyor çunki
Evet yaa ama yazın da iyi gidiyor kerata öf gençken ne iyiydi 2 gün yemeyince 3 kilo verirdim hemen gittikçe zorlaşıyor her şey

Evet yaa ama yazın da iyi gidiyor kerata öf gençken ne iyiydi 2 gün yemeyince 3 kilo verirdim hemen gittikçe zorlaşıyor her şey
Dimi bende hemen bir deri bir kemik kalıyordun ama şimdi az yesekte kilo pek hizli veremiyoruz yavaş yavaş veriyoruz.Bir lokma hemen yedigimiz anda da tekrar kilo geri geliyor tüm emek çöp.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…