Zayıflıyorum yemin ettim 😐

O da akrep, tutkulu bir kişilik Seni tanısa makarna partisi teklif ederdi kesin
Yaaaa işte aradığım ruh bu benim siz çok biliyonuzzz gibi yok makarna kaldırılsın, yok kalorisine değmez, yok keşke 2. Dünya savaşı zamanı İtalya’yı Almanya işgal etseydi de bu günleri görmeseydik tarzı konuştunuzz. Ama bak işin uzmanı herkes makarnayı seviyor bknz. Ben ve minnoş

Ben hiç 2.dünya savaşıyla ilgili en fazla keşke SS subaylarına makarna yedirselerdi kuru kuru ceza olarak demişimdir başka hiç işgalle ilgili bişey demedim

Et yapıyor bize aşkım, sevmeyelim de ne yapalım Gelmişsin 47 külo halinle neler diyorsun bize Benim kız aşırı hareketli zaten yediği ete dönmüyor aynı sen

Benim yememe motivasyonum bu ayrıca, makarnaya özgü değil yani. Bir şey yerken kendime diyorum, bunu mu yiyeceksin 39592792 adım mı atacaksın. Sonuç olarak yemiyorum

Beni de ekler misiniz şuan 85 kiloyum hedef 75 zayiflarsam daha inerim inanıyorum en azından kocama inat zayıflarım bende varimmmm

Ya zaten ben böyle birinin gazına falan gelmezsem yapamamkii bu konuda özenti olayım da zayıflayın yeterki bu yola baş koydum diyorum neden beni anlamıyorsun sen ama kalbim pıt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…