zayıflıyamıyorum :(

113.50 kiloyum bana yardım edin insülin direncim var kilo veremiyorum
canım maddi gücün varsa az çok Mehmet Akgünü öneririm ben bölgesel zayıflama yöntemleri ile 6 ayda 30 kilo verdim sonuç bu 10 kilom daha var onuda bu yaz vereceğim inşallah benimde insülin direncim var ve ne diyetler ne yöntemler denedim sayısınız ben unuttum şuan şükürler olsun kiloma dikkat ediyorum tatlılardan uzağım yemeklerden sonra eti form bitter çikolatalı lifli bisküvi yiyorum

Eklentiler

• 16402152_1519749418053224_1025530295_n.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 79
çok teşekkür ederim dönüşünüz ve bilgilendirmeniz için. Maddi gücüm yok malesef nekadara maal oldu size
süreç nasıl ilerliyor ben tekirdağdayım

çok teşekkür ederim dönüşünüz ve bilgilendirmeniz için. Maddi gücüm yok malesef nekadara maal oldu size
süreç nasıl ilerliyor ben tekirdağdayım
kısım kısım ödeme kolaylığı ama bir süreç gerektiriyor tabii ki mehmet bey ankara da sizin için uzakta inşallah umduğunuz tedaviyi bulursunuz iyi günler

Merhaba
İnsülin direnciniz kaç ? Benim 5,3 diyetisyen kontrolünde 5 haftada 10 kilo verdim.verdiği diyetlerden çıkardığım sonuç karbonhidratı azaltıp proteini arttırıyor ve yağları kısıp zeytin ceviz fındık gibi kuruyemişlerden almamı sağlıyor.. ayrıca bildiğim insülin direnci olduğunda mutlaka spor yapmam gerekiyor.ben de bu süreçte spor yaptım ve giderek de artan bir spor programım var.

Aynen haklısınız bende spor yapmalıyım

merhaba, benim de hipotiroidim var ve çok zor kilo verip, çok hızlı kilo alıyorum. iyi bir endokrin uzmanı bulmanı ve onun takibinde olmanı tavsiye ederim. tansiyon problemin yoksa sabah akşam 1 bardak suya 1 çay kaşığı karbonat koyup içebilirsin ve bunu alışkanlık haline getirebilirsin. organik elma sirkesi aç karnına ılık suyla içmeyi deneyebilirsin, metabolizman hızlandığı için kilo kaybına yardımcı oluyor.

DEĞERLİ BİLGİLERİNİZİ BENİMLE PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN TŞK EDERİM

karatay tipi beslenmeyi deneyin. facebookta fatma ile zayıflıyoruz diye bir grup var, hem çok motive ediyorlar hem de sağlıklı beslenmeyi öğreniyorsunuz. 3.5 ayda 25 kg kadar veriyorlar. ben başladım ben de vaerdim. insülin direncim ve yeme bozukluğum var. diyet değil, beslenme şeklimizi değiştiriyoruz.

Fatmayla zayiflama başlayın bumu facede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…