Bölgesel İncelme zayıflatıcılar gerçekten işe yarayıpta zayıflatanlar

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

1yasmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
25
0
41
arkadaşlar lütfeeeeeen zayıflatan bişey kullandıysanız ve işede yaradıysa buraya yazalım birbirimize yardımcı olalım piyasa zayıflatıcı kaynıyor almayı düşünüyorum ama hangisini alsam karar veremiyorum güvenemiyorum aslında ama acilen güvenebileceğim gerçekten işe yarayan bişey bulmam gerek tabi bide yan etkilerinide bilmem gerek bu yüzden es geçmeyip konu hakkında bildiğiniz bişey varsa lütfen paylaşın şimdiden teşşekür ettim deneyimlerinizi bekliyorum hihoyyytkaydirigubbakcemile5

işe yarıyor ama bır surelıgıne
ben kılo verdım ama gerı aldım saglıgım bozuldu resmen cok gereksız bence

bir süreliğne derken verilen kilo geri alınıyormu ne kullandın biraz açarsan sevinirim sağlığım bozuldu diyosun yaaaaa gerçi ben 5 gün lida kullandım hiç acıkmıyosun ama çok asabiyet ve uykusuzluk yaptı bende bilmiyorum ne yapmak lazım artık

vay be nekadar formdaymış meğer bizim türk kadınlarımı desem yoksa yazmayamı üşeniyolar desem demek kimse kullanmamış zayıflatıcı falan haaaa

yok canım yok kolay kolay para verme çok popüler olan bu haplara yalnızca slim cream diye bi ürün var bak onu al kullan derim bunu deneyen bir arkadaşımız daha var burdan araştır bulursun oda tekrar aldı kullanmaya başladı bu çok güzel diğer duyduklarına benim gibi boşa para harcarsın

çok teşşekkür ettim kızlar bu dedğin ürünü bi araştırım bakım zeynep

lida ile tam 9 kilo verdim yaptığı tek yan etki ağız kuruluğu oldu fakat 3 kutu kullandım 1 tanesini farklı yerden almıstım hiçbir fayda görmedim sadece yan etki gördüm o yüzden güvendiğiniz biyerden alırsanız bence zayıflatan mucize bi ilaç.

lida adlı ilacın ölüme yol açtığı ve insanın sağlığıı bozacak kadar zararlı olduğundan heberin yok heralde arkadaşım kesinlikle o ilacı almayın..

lida adlı ilacın ölüme yol açtığı ve insanın sağlığıı bozacak kadar zararlı olduğundan heberin yok heralde arkadaşım kesinlikle o ilacı almayın..

peqi sen bu ilacın türkiyede 1milyon sattığını biliyormusun arkadasım ölseydi bukadar insan facia olurdu heralde ölüme yol actıgı sadece ilacı bitirmek için büyük ilaç firmalarının karalamasıdır eger tansiyon ve kalp sorunun yoksa kullanabilirsin benim 3. kutum bayada kilo verdim.çine gittiğimde bu ilacı pazar yeri gibi tezgahlarda satıldıgını gördüm bu ilaç bi türkiyede insan öldürüyor sanırım..

peqi sen bu ilacın türkiyede 1milyon sattığını biliyormusun arkadasım ölseydi bukadar insan facia olurdu heralde ölüme yol actıgı sadece ilacı bitirmek için büyük ilaç firmalarının karalamasıdır eger tansiyon ve kalp sorunun yoksa kullanabilirsin benim 3. kutum bayada kilo verdim.çine gittiğimde bu ilacı pazar yeri gibi tezgahlarda satıldıgını gördüm bu ilaç bi türkiyede insan öldürüyor sanırım..[/QUOTE]

aylin haklısın lida konusunda ama bana iyi gelmedi lida 1 hafta dayanabildim anca ama bir haftada 4 kilo verdim yan etkileri beni inanılmaz rahatsız etti uykusuzluk vede sinirlilik yaptı bende zombi olacağıma 6-7 kilo fazlam kalsın dedim bide ben aldığım zaman daha bu ölüm haberleri çıkmamştı lida ile alakalı şimdi de kullanamam çünkü güvenemem hemde beni rahatsız ediyo işte

kuzenim bi sene içinde 20 kilo verdi..ama doktora gittii ..dr ilaç bide spor ilee zayıflamasını sagladı...gerçekten aşırı kilonuz varsa doktora gitmelisiniz...benimde 3-4 kilo fazlam var bi kaç ilaç denedimm ama resmen psikolojimi bozdu bıraktım..en iyisi kendi iradenizleee az yiyerek zayıflamak..

arkadaslar slim cream i deneyenınız varmı barbara bort ve slım ceram hep methedılmıs kullananlar yazın lutfen.sıkıldım artık işe yaramayan kremlere haplara bosuna para dokmeye

yasmincim istersen birde biber hapını deneyebilirsin oda çinde lidanın rakibi bir ürün fakat lida kadar yan etki yapmıyor ben lidayla zayıfladm fakat biber hapını kullanıp güzel faydalar gören arkadaşlarım var onu denemeni tavsiye ederim bide..

sevgili yasmin,zayıflatıcı ilaç kullanımı ile ilgili baska bir baslık altında uzunca bır sey yazmıstım dün..bence bunu bi oku..(yaşım 37,her şey tecrübeyle sabit)

kızlar piyasadaki butun zayıflama ilaçlarını kullandım...en son elma kromu alayım dedım..seda sayan'a azıcık güvenim vardı....o da gitti...
neymiş,tr de şişman kadın kalmayacakmış.mış.mış...
ilk bir iki hafta gercekten iştahımı kapattı...sonrasında hiç bir değişiklik olmadı...(cunku her sey tamamen psikolojık)ben her şeye rağmen 28 gunu yine de tamamladım...ama sonuç koca bir 0,hüsran oldu...
ilaç alacagım diyorsanız tek çare LIDA gibi, THINZ(tr de bulunmaz) gibi kimyasal bir ilaç kullanmaktır ki o da uzun vadede butun karaciğer ve böbreklerinizin içine ediyor..onu da bilin...(onları da kullandım)şu an hipo troidim var,muhtemelen bu ilaçlar yüzünden.....

şimdi artık bir diyetısyene gidiyorum duzenli..ayda 1 ...(kızılay ya da dıyabet vakfının dr ları cok da pahalı degıl...) 30-40 tl gibi...
guzel,benim yaşam tarzıma uygun bir diyet yazdı...kafamda bitirdim yeme olayını(anladım başka türlü
olamayacak,ilaçla milaçla)2 ayda ancak 3 kg verdim..biraz yava,ama olsun..o da bir şeydir...sigarayı bıraktıktan sonra 10 kg almıştım..yavaş yavaş vereceğim..kafayı yemekle bozmamayı öğrendim..
özet olarak,anlayacagınız 78 tl niz cebinizde dursun diyorum arkadaslar..sevgiler....

yasmincim illa da ben kaşınıyorum,ilaç kullanıcam,amerikayı bir daha keşfedicem dersen,tabi ki sen bilirsin..ama unutma bu olay beyninde yerleşmezse,mutlulugu yiyecekte degıl baska seylerde aramadıgın sürece istersen 1000 kutu ilaç kullan...verdiklerini aynen geri alacaksın,bunu bil canım..
sevgiyle kal....

emelderincim kaşınmıyorum aksine ben ilaç olarak sadece lida kullandım hayatımda oda bir hafta kadar aslında öle çok fazlamda yok 1 70 boyum 63 te kilom ama genede biraz var fazlam bide sadece kendim için değil asıl kilosu fazla olan kızkardeşim olan ve ne kadar diyet te yapsa haplarda kullansa birtürlü veremiyor belki ona yararım dokunur aradada ben kaynarım hesabı ha bide ben yemek yemeden belki durabilirim ama çikolta tatlı yemeden yaşayamam

öyle deme yasmincim yaşanıyor bana inan sen..ben bi gecede bır buyuk nutella yerdim bu rejim olayına başlamadan biliyo musun...napıyım mecburen kestim..anladım kı tatlı,ozellikle de cukulata mutluluk verici seyler.yani hayattan mutlu olamadıgım ıcın onunla dolduruyormusum..şimdi şeker de bıraz yuksek cıkınca mecburen bıraktım..nasıl sigarayı bıraktım,tatlıyı da bırakırım dedım ve basardım da...bı de evde 4 yasında bır cocuk var düşünsene..bazen cok zor oluyor dogrusu..hemen bi portakal kesıp yemeye calısıyorum..o zmn cnm tatlı istemiyor...sen de bunu dene..
kardesıne de bu durumu anlat..ilac felan olmuyor..bır yere kadar..bır ıkı ay kullanabılırsın zaten..devamlı kullanırsan sonu ölüm..hayat şişmanken de guzel de,ona kendını sevmesı ıcın guzel kişisel gelişim kıtapları al...ben böyle de güzelim,ben her halimle güzelim,herkes beni her an begenir.....bunları hep tekrarlat...hepimizin önce blincaltını degıstırmmemız lazım...inanmısız bi kere zayıflar guzel olur diye...
ben boyle aştım hayatım..
umarım yardımcı olabılmısımdır..(ayrıca senın boyun/kılon super....hep oyle kal....35 den sonra verılmıyor kolay)
sevgıler cnm...

Aslında benim çok az kilo vermem gerekiyodu.Biber hapı kullandım ben ama bir paketi arkadaşımla paylaşarak kullandık.Bir gün içip bir gün ara vererek kullandım.Bu ara günlerdede çiçek tozu yedim yoğurtla bir yemek kaşığı kadar.Bu sayede 3 kilo verdin yaklaşık 15 kapsülle.Tavsiye ederim herkese.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…