Zayıflatan hap

Pink_Flamingo

♥♡♥ĸüռ բε ყεĸüռ♥♡♥
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
1.061
619
Kullandığınız zayıflatan bi ilaç varmı kızlar yardımcı olurmusunuz ??? Bikaç iştah kesen hap buldum ama sizinde deneyimleriniz varmı ? Birde lida diye bir ilaç daha buldum bilginiz varmı?

Spor yapıyorum dikkat ediyorum ama iştah var bu nasıl gidecek ben onun için bi ilaç sordum hani bazı ilaçlar istah kesiyor ya

Lidayı bizim iş yerinde iki kişi kullanarak ciddi kilo verdi. Sonrasında bende niyetlendim internette araştırdım vs. evet çok övgü alıyor ve aynı zamanda da yasaklanan ürünler listesini. başında geliyor. Çünkü ölüm haberleri fena yayılmış durumda içeriğine bakınca SİBUTRAMİN yazısını görünce zaten sizde vazgeçersiniz almaktan.

Hımmm peki başka birşey yok mu yada yan etki olarak zayıflatan

Ben kullandım çok güzel kilo verdim şimdi duraklamada... Çevrenize sorun mutlaka ürün kullanıp zayıflayan vardır.

Benim arkadaşım kullandı ablam kullandı sıra bende...

Spor yapıyorum dikkat ediyorum ama iştah var bu nasıl gidecek ben onun için bi ilaç sordum hani bazı ilaçlar istah kesiyor ya
Merhaba....bende lida araştırması içerisine çok qirdim... yorumları okudukça endişelerim çok oldu ama buna raqmen denemek istedim... yan etkilerinin çok olduqunu hissettiğin anda bırakman qerektiqini oqrendim tedirqin olmama raqmen aldım kullanmaya cesaret edemedim ama bianlik kararla korksamda başladım... 1 haftadır kullanıyorum suana kadar tatlı istediqm azaldı ve çok su ictirdiqi bir qercek...ama dikkatli kullanmak qerektiqini hatırlatayım

Hımmm cesaret işi biraz tabi riskli ama ben edemem sanırım :/

Kullandığınız zayıflatan bi ilaç varmı kızlar yardımcı olurmusunuz ??? Bikaç iştah kesen hap buldum ama sizinde deneyimleriniz varmı ? Birde lida diye bir ilaç daha buldum bilginiz varmı?
Lidayı bizzat kullandım ilk çıktığı zamanlardı. Gecem gündüzüme karıştı. Sabaha karşı ancak uyuyodum. Çok halsiz,çok terleme(yolda yürürken),mağaza poşeti bile taşıyamaz hale gelmiştim.kalp atışlarımda yürürken halsizlik sanki kalbim vucudumdan fırlıcakmış gibi oluyordu.1-1buçuk ayda 10 kilo verdim ama bıraktıktan sonra 2 katı kilo aldım.üstüne birde ölüm haberleri çıktı o dönem.hemen bıraktım.yani kesinlikle kullanmamalısın bence

Hiç mi sağlığınızın değeri yok Allah aşkına !!bi kendinize gelin içinde birsürü zararlı şey olan hapı alıp ne o iştah kescekmis karaciğer noldu kalp noldu beynine ne etki edecek acaba aaa ama olur mu zayiflayip yazın bikini giyecek !!!burayı okuyan bir sürü genç ergen çocuğa kötü örnek olmayın.sağlığınız bukadar önemsiz ise ölmeye bu kadar meyilli iseniz organ nakli yapın da bekleyen insanlar hayat bulsun! !!!

Böyle haplardan medet ummayın bence. İştahınız fazlaysa kalorisi düşük sağlıklı şeyler yiyin. Mesela marul, havuç, salatalık yiyin. Hem vitamin olarak geri döner hem iştahınızı keser. Arada bi yoğurt yeyin veya süt için bunlar da iştah kesicidir. Özellikle yağsız bol limonlu salata uzun süre tok tutar. Ya da lif oranı yüksek olan kabaktan yiyin. Kabak çorbası yapıp için mesela. Ki bi tencere kabak çorbası 350 kalori isterseniz bütün tencereyi bi günde için yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…