Zayıflamak istiyorum

Zelalserhad

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2015
35
4
36
Slm ben yeni üye oldum 10 aylik Bebegim var ben 88 kiloydum kendi çabalarımla 75 kiloya düştüm şimdi daha 10 kilo daha vermem lazım ama artık vücut durdu kilo veremiyorum hurma diyeti ise yarıyor mu denesem

canım ara ara durabılır kılo vermen eskisi gibgi hızlı da kılo verilmiyor ama pes etmemen, devam etmen lazım.88 kılodan 75 e düsmen bıle büyük basarı.Nasıl basardın ?

canım ara ara durabılır kılo vermen eskisi gibgi hızlı da kılo verilmiyor ama pes etmemen, devam etmen lazım.88 kılodan 75 e düsmen bıle büyük basarı.Nasıl basardın ?
nasıl başardım ekmek yemiyorum şeker kullanmıyorum bol bol yogurt yiyorum birde bitki çayları içiyorum ben rezene, kiraz sapı, biberiye, tarçın ve mısır Püskülü iciyordum onunla zayifladim

nasıl başardım ekmek yemiyorum şeker kullanmıyorum bol bol yogurt yiyorum birde bitki çayları içiyorum ben rezene, kiraz sapı, biberiye, tarçın ve mısır Püskülü iciyordum onunla zayifladim
Üniversite yıllırımda ben de 83 den 63 e düsmüstüm.Dediğiniz gibi ben de mısır püskülü, kiraz sapı içiyordum sürekli.Hamilelikte çok kılo aldım yeniden vermem lazım.Şu anda da 85 den 79 a düstüm.Insallah verırım su fazlalıklarımı.

İki gündür hurma diyeti yapıyorum bakalım 75 kilo ile başladım 1 hafta yapacam dayanabilirsem

Hurma diyeti günde 21 tane ramazan hurması ile 3 kase yogurt sabah 7 adet hurma ve 4 yemek kaşığı yogurt ,öğlenede 7 hurma 4 yemek kaşığı yogurt,Akşamda aynı şekilde yiyosun başka bişey yok arada bitki çayı içiyorum çok acikirsam arada elma veya portakal yiyorum birde 4 litre su iciyorum

Ben bu şekilde beslenirsem ölürüm canım bı de emzırdığım icın tansıyonum düser.

Hurma diyetini bende yapmistm 1 2 gun onceleri faydasini gormustum ama emzirmeyen icin biraz tehlikeli gibi.bende normal halimle yaptim. Her ogünde baya hurma yiyosun cnku hurma da da yok yok yani :) ama emzirdigin icin guzel verirsin yagdan flan aksamlsri flan dkkat et yeterli cokta strese girmene grek yok bence sanslisin benm arkadasm yagdan vermsti emzirdigi icin diyetsyen cok kismadi onu abur cubur kisti sadece okadar

Ben normal olarak 13 kilo verdim öyle ama 10 kilo daha vermem
Bende abur cuburu kestim asitli içecekleri bıraktım ewet emzirmek avantaj benim için

Slm ben yeni üye oldum 10 aylik Bebegim var ben 88 kiloydum kendi çabalarımla 75 kiloya düştüm şimdi daha 10 kilo daha vermem lazım ama artık vücut durdu kilo veremiyorum hurma diyeti ise yarıyor mu denesem
merhaba böyle kilo sorunu olan arkadaşlar için gurup liderime danışarak ürünün işe yarayıp yaramadığını sorarak size cevap yazıyorum yarıyormuş özellikle almanların çok kullandığı lr ürünü olan bir içecek isterseniz üye olarak uygun fiyata alabilirsiniz mesaj yazarsanız yardımcı olabilirim

Ne işe yarıyoranlamadım hurma diyetimi yoksa içecek nedir

benim bir arkadaşımda da aynı problem vardı. 3 yıl geçti hala kilo vermeye uğraşıyor. denemediği diyet kalmadı. 2 diyetisyen değiştirdi ama hiçbir şey değişmedi. bazen o aldığın kilolar hiç gitmeyebiliyor. yol yakınken hemen bi diyetisyene git bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…