Zayiflamak istiyorum arkadaslar onerilerinizi alayimmmm

Yemiyorumm zaten elma sirkesine basladim onu iciyorum sandolz sakizi aldim ama icemedim tadi cok kotuydu pilates yapmayi dusunuyorumm

42 bedenden 8ayda 36 bedene düşmüş biri olarak söylemek isterim ne kadar sağlıklı bulursun bilmem yap da demem ama arkadaş aç kalmadan mide küçülmüyor. Mide küçülmeyince napıyorsun çok yiyip öyle doyuyorsun. Ben okuyordum o dönem ailemin yanında değildim. Günde bazen tek ögünle geçiriyordum ve öyle öyle miden küçüldü zayıflayınca zaten çabuk doyuyorsun ve bir daha okadar kilo alamıyorsun (kendi adıma) sevvgiler..

1.az ye 2. Akşam yeme 3. Taze meyve sebze ağırlıklı ye ve yağlı yemekleri kızartmaları unut abur çubuğu da unut bir kere tadarsan devamı gelir hepsini yersin 4.hayıt otu yağı iç iştahını keser bıçak gibi çok faydalı 5.folik asit,kalsiyum Ve b12 vitaminlerini kullan merak etme kilo aldırmaz :KK66:) ben bu yöntem ile 2 yılda 41 kilo verdim Doğum yaptım 15 i geri geldi ve yine başladım 3 ayda 10 kilo verdim daha verecek çok kilom var :KK49:

kaç kilon var ne kadar sürede vermek istiyorsun buna göre vereceğimiz diyetler değişir bence :KK15:

X