zayıflama kürü (bamya)

marsmalov

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2017
92
38
30
merhaba herkese. :) ben 3 hafta önce nişanlandım ve gectigimiz şubatta diyete basladm mayis sonunda 86 kilodan 75e indim nisanıma kadarda 74e inebildim kemik kalınliğı dedigimiz olay var bende kimse inanmıyor herkes 65 filansındir diyor neyse zayiflamam yavasladı birazda nişan geçince rahatladim ama en az 65-67 olmam lazm. akşam bamya suyu cok cabuk zayıflatıyor ve sekere iyi geliyor diye okudum bu sabah ilk kürü içtim 3 tane bamyayı dograyıp 1 bardak suya atıyorum geceden ve sabah içiyorum. merak ettigim konu hiç bu kürle zayiflayan varmı yani ben zaten diyette yapıyorum 3 gündür gene fazlasiyla sıktım kendimi diyetin yanında hızlandırsın diye başladm bugün deneyen varsa yazabilir mi sonucları :)

Iyy hiç duymadım.
Salyalanmıyo mu su ya??

böyle garip sular iceceginize beslenme aliskanliginizi degistirip hayatiniza hareket, spor katsaniz daha iyi ve uzun süreli sonuclar alirsiniz.

böyle garip sular iceceginize beslenme aliskanliginizi degistirip hayatiniza hareket, spor katsaniz daha iyi ve uzun süreli sonuclar alirsiniz.
bunlarda var zaten ekmek tadini unuttum normal kepekli buğday hiç bi ekmeği yemiyorum kahvaltıda bile. dikkat ediyorum ettigim için verdim 12 kilo ama yavaşladı sadece hızlansın diye deniyorum :)

Kürünü bilmem

Ama bamya bağırsakları hızlandırır

Muhtemelen kürün amacı da odur

Pişirip de yiyin arada da limonlu limonlu

Hiç duymadım. Ben üç doğum sonrası normal kiloma döndüm.yapyigim şeyler sabah açken şu içmek, kahvaltı sonrası şekersiz Türk kahvesi, abur cubur ve ekmek yememek ve bol su

Bamya barsak çalıştırır, muhtemelen kürdeki amaç budur
Ancak tuvalete çıkma alışkanlığını değiştirerek zayıflamak tehlikelidir, hızla su ve mineral kaybedersiniz, ayrıca yağ yakımı da olmaz. Diyette bir süre sonra kilo vermenin zayıflaması doğaldır, metabolizmanız kıtlık var sanıp yağ yakmayı rededer, çözüm olarak sabahları iki dilim ekmek yiyin, diyetinizde değişiklikler yapın böylece devam edecektir kilo vermeniz

çook teşekkür ederim tavsiyelerinizi deneyecegim :)

Buğday ekmeyi yiyin en azından kahvaltıda bir dilim de olsa.
Yağı hayatınızdan çıkarmayın.
Akşamları yoğurt , pul biber , limon kürünü deneyin benim çok işime yaramıştı..

Hayır hiç duymadım bamya kürünü.

yoğurt pul biberi emziren anneler yapabiliyor mu

Doktora danışmak lazım , ben yaptım.

Yoğurtta yiyordum, pul biberde. Süt ve süt ürünleri alerjisi de yoktu , bu yüzden sakınca görmedim.

Emzirirken çoğu zaman dereotu da doğruyordum.
sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…