Selülit Zayıf ama selülitli olmak :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

malosa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
774
8
merhaba bayanlar, benim çok mağdur olduğum bir konu var , fikiirlerinizi almak istiyorum. Kalça ve basen bölgemde ciddi selülit var, boyum 163 kilom 51 hatta 50 olmuş olabilirim, yani fazla kilom yok hatta zayıf sayılırm, nerde araştırdıysam selülit için kilo verin diyor, bense zayıflıktan nefret ediyorum, hani bazı insanlara balık etli olmak yakışır ya benim ki o hesap, zayıflayınca tüm havam gidiyor, normalde yuvarlak çıkık kalçam varda oda gidiyor, ben şimdi selülitten kurtulayım derken tahta gibi mi olayım yani ? aneroksiyalı gibi mi olayım:KK50: bunu hiç istemiyorum , bu yüzden önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler:KK16: bide acayip hızlı kilo veren bir yapım var selülitten yürüyüş ile kurtulsam 2 haftada çöp gibi olurum:KK50:

canım o selülitten kurtulmak çok kolay degil ben cok diyet ve spor yaptıgiw zamanlar oldugu halde kurtulamadım suan senle aynı durumdaym ben 161 boyundj 53 kiloyum kilomdan hic bi sikayetiw yok bir tek basen bolgesinde yogun selülitim var gecenlerde 2hafta boyunca gunde 1saat yuruyus hatta kosu yaptım ama nafile yine aynı belki daha agir egzersizler gerekiyordur yada uzun zaman spor ve iyi beslenme ve dışarıdan kür ve masaj (biberiye yagi portakal yagi vs) ama o da cok zor cunku insan surekli spor beslenme ve ugrasmaktan artık yorgun dusuyor ben yine saldim kendimi bayram cikolatalar falan iyi bi yöntem bulursan benimde haberim olsun:KK43:

canım o selülitten kurtulmak çok kolay degil ben cok diyet ve spor yaptıgiw zamanlar oldugu halde kurtulamadım suan senle aynı durumdaym ben 161 boyundj 53 kiloyum kilomdan hic bi sikayetiw yok bir tek basen bolgesinde yogun selülitim var gecenlerde 2hafta boyunca gunde 1saat yuruyus hatta kosu yaptım ama nafile yine aynı belki daha agir egzersizler gerekiyordur yada uzun zaman spor ve iyi beslenme ve dışarıdan kür ve masaj (biberiye yagi portakal yagi vs) ama o da cok zor cunku insan surekli spor beslenme ve ugrasmaktan artık yorgun dusuyor ben yine saldim kendimi bayram cikolatalar falan iyi bi yöntem bulursan benimde haberim olsun:KK43:

hadi yaa :KK14: koşuya başlamayı düşünüyordum bende, biryandada daha kilo verirsem çelimsiz olucam ya, benden baya kilolulara bakıyorum tek çatlak selülit yok of :KK14: ben birde baya beyaz tenliyim çok kötü duruyor sarkık ve selülitli gibi bir sıkılaşma çaresi bulmam lazım :KK14: bişeyler bulursam paylaşırım canım:KK14:

birde insan hergün yağ falan süremiyor ki vücuduna, hele kışın üstüne eşofmanı çektiğin an yağ gidecek ne anladım , hem öyle şeyleri evdeyken yapmak lazım hergün okula gidiyorum o yağlar kokar, hergün duş almam lazım o kadarda yürek yok bende açıkcası :KK9:

aynen ben bi ara yapiyordumda olmuyor pogaca gibi hissediyordum hergun leş gibi yag ugraşilmiyor:) bende ayniyim gerci catlak sarkik goruntu tenimizden kaynaklaniyor heralde dedigin gibi okadar kilolu insan oluyor bi gram selülit çatlak yok bende dolu:s bu nasıl iş ? spor uzun vadede yapmak işe yariyordur mutlaka ama ben yapinca çoküyorum ya surat falan kaşık gibi kaliyo:s bide goguslerimde kucuk spor yapinca o da gidiyor korkuyorum artık:KK70:

aynen ben bi ara yapiyordumda olmuyor pogaca gibi hissediyordum hergun leş gibi yag ugraşilmiyor:) bende ayniyim gerci catlak sarkik goruntu tenimizden kaynaklaniyor heralde dedigin gibi okadar kilolu insan oluyor bi gram selülit çatlak yok bende dolu:s bu nasıl iş ? spor uzun vadede yapmak işe yariyordur mutlaka ama ben yapinca çoküyorum ya surat falan kaşık gibi kaliyo:s bide goguslerimde kucuk spor yapinca o da gidiyor korkuyorum artık:KK70:

yuh ya tamamen aynıyız desene :KK70: bende zayıflayınca direk yüzüm çöküyor avuç kadar kalıyor hadi diğer yerleri geçtim , yüzüm çok çirkibn oluyor , komple çirkin olmaktansa en iyisi selülitli olmak sanrıım, zaten şöyle bir durumda var herşey bitince hem çirkin selülitli kalmakta mümkün :KK5: eskiden bende sırf göğüsler için zayıflak istemiyorum hatta 60 kilo olayım diyordumda allahtan o konuya el atıp cicikleri yaptırdım ben :KK1: ama yinede yüzüm için zayıflamak istemiyorum, bence bizim durumumuza ikimiz bir olup bir çözüm bulamalıyız o vakit :KK1:

Ben napıyım boyum 163 kilom 47 ve selülitlerim var. yani senin tabirinle hem tahta gibi hem selülitli :KK9:

Ben napıyım boyum 163 kilom 47 ve selülitlerim var. yani senin tabirinle hem tahta gibi hem selülitli :KK9:

ciddi mi nasıl oclak bu iş yaaa bunun çözümü yok mu ben öyel fast food yiye biride değilim bari esmer olsaymışım bu kadar kötü görünmezdi yaşlı vücudu gibi :S

yuh ya tamamen aynıyız desene :KK70: bende zayıflayınca direk yüzüm çöküyor avuç kadar kalıyor hadi diğer yerleri geçtim , yüzüm çok çirkibn oluyor , komple çirkin olmaktansa en iyisi selülitli olmak sanrıım, zaten şöyle bir durumda var herşey bitince hem çirkin selülitli kalmakta mümkün :KK5: eskiden bende sırf göğüsler için zayıflak istemiyorum hatta 60 kilo olayım diyordumda allahtan o konuya el atıp cicikleri yaptırdım ben :KK1: ama yinede yüzüm için zayıflamak istemiyorum, bence bizim durumumuza ikimiz bir olup bir çözüm bulamalıyız o vakit :KK1:

ciddimisin göğüslerinimi yaptırdın bende istiyorum nasıl bir surec yanhj ameliyat cunku ileride ciddi ciddi yaptırmak istiyorum acıdı mı memnunmusun bide fiyatı ortalama nekadar bilgi verirmisin canım :) selülit konusuna gelince bir kremden bahsediliyordu bi ara hatta bir kac kremden biri lorealindi digeri clarinsti yanlis hatirlamiyorsam bya olumlu seyler soyleniyordu fiyatida 50tl civari bi kiz soylemisti selulitlerim vardi kremi kullanip yuruyus yaptim kendimi taniyamadim diye ben arastiricam onu.)

ciddi mi nasıl oclak bu iş yaaa bunun çözümü yok mu ben öyel fast food yiye biride değilim bari esmer olsaymışım bu kadar kötü görünmezdi yaşlı vücudu gibi :S
benim düzensiz beslenmekten oldu senin gibi beyazım çok belli oluyor. zaten bol su tüketiyorum ve internetten araştırdım kalça sıkılaştırma hareketleri yapıyorum belki geçer diye bakalım geçer diye umuyorum.

ciddimisin göğüslerinimi yaptırdın bende istiyorum nasıl bir surec yanhj ameliyat cunku ileride ciddi ciddi yaptırmak istiyorum acıdı mı memnunmusun bide fiyatı ortalama nekadar bilgi verirmisin canım :) selülit konusuna gelince bir kremden bahsediliyordu bi ara hatta bir kac kremden biri lorealindi digeri clarinsti yanlis hatirlamiyorsam bya olumlu seyler soyleniyordu fiyatida 50tl civari bi kiz soylemisti selulitlerim vardi kremi kullanip yuruyus yaptim kendimi taniyamadim diye ben arastiricam onu.)
ciddimisin araştırırsan banada haber ver canım ya nolur :KK16: amilyat fiyatları 4binden 9 bine kadar gidiyor doktora ve hastaneye bağlı, devlet hastanelerinde daha uygun fiyatlar, sürece gelince bir hafta baya zor geçiyor ama ağrıdan dikişten falan değil, göğüs kafesine olan baskıdan dolayı, birde iyileşme süreci uzun biraz 7 aya kadar falan protez oldukları bariz oluyor canım, akılma gelenler bunlar başka sormalk istediklerin varsa cevaplarım :KK34:
benim düzensiz beslenmekten oldu senin gibi beyazım çok belli oluyor. zaten bol su tüketiyorum ve internetten araştırdım kalça sıkılaştırma hareketleri yapıyorum belki geçer diye bakalım geçer diye umuyorum.

ya ben o hareketleri yapamıyorum işte zayıflarım diye :KK14: çünkü çok hızlı kilo veriyorum ama çok zor alıyorum malesef :KK14:

4bin ile 9bin arası baya var 4bin iyi ama yaptırırsam iyi bir doktora yaptırmak istiyorum ben bıçak altına yatmaktan korkuyorum yani nasıl olacak bilmiyorum ama cok istiyorum cunku gercekten kucuk goguslu olmak bi kız icin cok moral bozucu bir durum :KK43: ben en cok dikisler cok buyuk mu cabuk geciyor mu bide yaptırdıktan sonra yapaylık hissi var mı tuhaf bi his mi bide ne kadar dayanıyor bi yerde 4 5 yılda bi tekrar yaptirmak gerekiyor diye duydum bu beni baya bi soguttu 7ay da anca iyilesiyorsa ondan 3sene sonra tekrar yaptır falan vücut deforme olur yahu sen daha iyi bilirsin tabi canım cok soru soruyorum ama bu sorularıma da son bi cvp :)

4bin ile 9bin arası baya var 4bin iyi ama yaptırırsam iyi bir doktora yaptırmak istiyorum ben bıçak altına yatmaktan korkuyorum yani nasıl olacak bilmiyorum ama cok istiyorum cunku gercekten kucuk goguslu olmak bi kız icin cok moral bozucu bir durum :KK43: ben en cok dikisler cok buyuk mu cabuk geciyor mu bide yaptırdıktan sonra yapaylık hissi var mı tuhaf bi his mi bide ne kadar dayanıyor bi yerde 4 5 yılda bi tekrar yaptirmak gerekiyor diye duydum bu beni baya bi soguttu 7ay da anca iyilesiyorsa ondan 3sene sonra tekrar yaptır falan vücut deforme olur yahu sen daha iyi bilirsin tabi canım cok soru soruyorum ama bu sorularıma da son bi cvp :)

ben 5 bine yaptırdım, öyle ünlü duyulmuş bir doktor değil ama uzman doçent olması yeterliydi benim için e boru değil sonuçta :) bu şuna benziyor teknolojik aletlere, bir ton para basarsınız kaliteli diye sonra hüsrana uğrarsnız ve ya tam tersi işte, yok canım protezler ömürlük.. dikiş izine gelince meme altı yada ucu olabliyor , en çok meme altında yapılıyor, benimde öyle.. eğer sen benim oha memelerimde oldu hadi denize diyip yeni yeni dikişlerle güneşlenmezsen, izler 1 sene içierisnde çok ciddi anlamda silikleşiyor, hatta farkedilemez hale geliyor, zira meme altı kıvrımında kalgığı için tamamen gizli bu bir :KK34: hissizliğe gelince benim 5 ay olucak sadece dikişe yakın kısımlarda hissizlik var oda uyuşukluk gibi, ilk başta tüm göğsümde vardı, zamanla doku doku geçiyor uyuşukluk, yapaylık hissi kesinlkikle yok :KK34: eskiden nasıl hisiediyorsan öyle hiisediyorsun hiç bir ağırlık fazlalık yada sana ait değilmişlik hissi yok, yılalrdrı aynıymıssın gıbı olcaksın buda iki :KK34: ama şu var eğer kas üstü yaptırırsan yada benim gibi kas zarı altı , o zaman meme dokusunun az oludğu kısımlarda protez ele gelebiliyor :26: mesela benim iç kısımlardan hafif anlaşılıyor, ama kas altı yaptırısan bu durum tamamen imkansız, ama o amliyat sürecide biraz daha ağrılı malesef :) deforme olma sarkma gibi şeyler tamamen uydurmaca istersen yılalr sonra yenilersin protezlerini istersen kalır sana bağlı yani :) meme estetiği forumda genişçe bilgi bulabilirsin , tabi biraz kafan karışabilir ama arada bak istersen canım:KK34: istersen benim fotolarıda gösteririm bir ara

basit bi ameliyat degil dedigin gibi uzmanlık gerektiriyor yani yapacak olan doktorun dandik bir doktor olması söz konusu olmaz heralde:) ben forumdan baktım hatta başka ameliyat olan insanlarla konustum ama karşıma biri daha cıkınca dayanamıyorum yine soruyorum kafayı fena taktım heralde:) ama genel olarak herkes olumlu seyler soyluyor yapanlar ozellikle sende memnunsun anladıgım kadarıyla bu da proteze bir oy daha demek:) icim rahatlıyor sizin gibi insanlarla konusunca valla sagolun:') kas arası olanı duydum hatta yaparsam onu istiyorum doktorlar bile onu tavsiye ediyor dogallık acısından ama yaptırmak cesaret isi acısı falan bya katlanmak gerekiyor sanırım:s

fotograflara gelince senin icin sorun olmazsa musait oldugun zaman paylasırsan cok makbule gecer :)

basit bi ameliyat degil dedigin gibi uzmanlık gerektiriyor yani yapacak olan doktorun dandik bir doktor olması söz konusu olmaz heralde:) ben forumdan baktım hatta başka ameliyat olan insanlarla konustum ama karşıma biri daha cıkınca dayanamıyorum yine soruyorum kafayı fena taktım heralde:) ama genel olarak herkes olumlu seyler soyluyor yapanlar ozellikle sende memnunsun anladıgım kadarıyla bu da proteze bir oy daha demek:) icim rahatlıyor sizin gibi insanlarla konusunca valla sagolun:') kas arası olanı duydum hatta yaparsam onu istiyorum doktorlar bile onu tavsiye ediyor dogallık acısından ama yaptırmak cesaret isi acısı falan bya katlanmak gerekiyor sanırım:s

gayet mutluyum canım tek sorunum kas zarı altı olduğu için protezin iç kısımlardan ele gelmesi o kadar :KK34: benim en büyük korkum sürekli yabancı bir madde varmış gibi hissetmekti ama öyle birşey kesinlikle yok :KK34:hiç yokmuş gibi hissediyorsunuz eskisi gibi :KK16:

X