Kontakt Lens Zaraccom Kullanan Var mı?

rapunzel0316

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2009
1.086
13
Daha dün elime geçti.Direk satmaya karar verdiğim için konu başlığını değiştiriyorum.
Aşağıda da yorum yaptım ben hiç rahat edemedim, önceki lenslerimden farkı yok zaten Freshlook'la da rahat edemiyordum.
Bu kadar kötü yorum yapmışken kimseye satma gibi bir derdim yok ancak benim gibi merak edip almak isteyen varsa, başka bir aylık lens ile takas edebiliriz.Sadece dün 2 saat kullandım ve bu gün de fotoğraf çekmek için taktım o kadar.Öyle bir kenarda duracağına kullanacak birine vermek istiyorum açıkçası.
İsteyen olursa fotoğraf da eklerim.

Son düzenleme:
Gri lenslerim geldi.ılk izlenimlerimi yazıyım.Kesinlikle tavsiye etmiyorum:KK70:
Belki de gün ışığında görmediğim için öyle geldi ama yapısı Freshlook'a çok benziyor, Elegance ile tamamen aynı neredeyse.Pupili çok büyük o yüzden gözümün yarısı kahverengi yarısı gri görünüyor.Karşıdan bakınca gayet doğal açık bir göz rengi veriyor ama belli belirsiz hafif bir değişilkik yapıyor,benim gözlerim açık kahve.Koyu renk gözlerde hiç belli olmaz diye düşünüyorum.

Daha dün elime geçti.Direk satmaya karar verdiğim için konu başlığını değiştiriyorum.
Aşağıda da yorum yaptım ben hiç rahat edemedim, önceki lenslerimden farkı yok zaten Freshlook'la da rahat edemiyordum.
Bu kadar kötü yorum yapmışken kimseye satma gibi bir derdim yok ancak benim gibi merak edip almak isteyen varsa, başka bir aylık lens ile takas edebiliriz.Sadece dün 2 saat kullandım ve bu gün de fotoğraf çekmek için taktım o kadar.Öyle bir kenarda duracağına kullanacak birine vermek istiyorum açıkçası.
İsteyen olursa fotoğraf da eklerim.

canım fotoğrafın vr mı hiç lensli ? ben de bundan sipatiş vericektim bugün nasıl bi yapısı vr nie hiç beğenmedin?

Hiç sipariş verme canım gri istiyorsan ben sana ücretsiz gönderiyim sadece denemiştim o günden beri kullanmıyorum kapalı duruyor.
Gözde rengi belli bile değil hatta göz rengimi daha koyu yaptı ben memnun kalmadım açıkçası.
Fotoğrafımı foruma koymuştum sayfayı bulabilirsem yazayım.

s6002330.th.jpg

İşte fotoğrafım

hmm öğrenmiş olduk
göz rengini biraz olsun değiştirmemiş bile opalcim

zaroccom almayın kötükedihüso

canım bu nasıl lens böylee.. pupil boşluğu çoook büyük. göz rengini diğer topiğe eklemene gerek kalmadı kaydirigubbakcemile3 bu resimde olduğu gibi göz rengini gördüm. gözlerin bal çok güzelmiş bu arada :nazar: ama lensler için aynı şeyi söyleyemem :KK1:

Evet pupili aşırı büyük ama pupilin bitiminde direk griye geçmiyor önce kahverengi sonra gri oluyor.Hani topazionun ortası sarı ya onun gibi. Hatta lens kabındaki resmini de çekiyim ay nefret ettim bu lensten her türlü çirkin fotoğrafını göstereyim de kimse almasın:KK70: Teşekkür ederim canım ama biz hep bizde olmayanı istiyoruz işte=)

X