zamansızım artık

M

miray_08

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi miray_08
zamansız bir gün daha ...Zamanın neresindeyim ..yoksun..gittin..ya
bulamıyorum yolumu sevdamız da kayboluyorum..Neydi suçumuz niye ayrı düştük...Ne yer ne içersin....hasta olsan kim bakar..sızar kalırsın oturduğun yerde bilirim ..kim üstünü örtecek sevgiyle bakacak sana..kendine bakmayı beceremezsin ki..aklım hep sende bitanem hep sende..Yumuşacık kalbine kim dokunacak..Boşluklar nasıl dolacak..
Evimiz bile seni özledi sensizliğe alışamadı..Köşen boş bak sevgili..yazılarını yazdığın masa boş..odamız boş..salonumuz soğuk..yemekler tatsız tussuz..Sanki ıssız ada..etrafımızda aşılmayacak duvarlar...Işıksızım yar ışıksızım..
Evim boş,yüreğim yalnız,yavrumuz babasız...nerdesin ..ne zaman dolacak evim yüreğim bayram yeri olacak..Gülmeyen yüzüm ne zaman gülecek..Yüreğim de yanan ateş ne zaman sönecek...Özledim yüreğim çok özledim...Nasıl dayacağım yokluğuna..Alışamadım sensiz olmaya alışamayacağım da..
Zaman zaman ...artık zamanlar da anlamını yitirdi....Zamansızımm..
Ne dağlar devirdim yokluğunda
Ne denizler aştım
Aklımın fırtınalara göğüs gerdim..Bir tek yüreğimdeki fırtınaları dindiremedim..Acıya doysun diye acıttıkça acıttım...kanasında aksın yüreğimde ne varsa diye...Nafile her geçen gün sensizliğin zehirliği sarmaşığı oldu..
bakıpta göremediğim
görüpte dokunamadığım
dokunupta saramadığım
göç edemem bu sevdadan
evim gönlüm dolu anılarınla
yaşatıklarınla
ben sana tutkunumm
Hayat senle başladı,,,senle bitecek
miray

• Konu Sahibi miray_08
emeğine sağlık canım ............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…