Zaman diyorlar, ila diyorlar , geer diyorlar...

diSHe_SHEtan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2008
158
1
34
Bembeyaz düşlerim vardı benim . Her anında sen olan ama senin hiç bilmediğin masum , sebepsiz düşlerim ..

Yaşamak diyorlar buna !

Ne yaşaması .? Sensiz alınan nefes zehir bana . Sadece sensiz ölemiyorum o kadar.

Ruhum bedenimden coktan ayrılmıs .
Bilmiyorlar , zaman diyorlar,ilaç diyorlar, gecer diyorlar..

Kimse anlam veremedi bende ki şu hale. Delirdiğimi sanıyorlar..

Kimin umrunda !

Deliyim evet . Sevilecek tek yanın olmasada ölesiye seviyorum seni .. Delice evet . Bin canım olsa binini feda edebilecek kadar. Kulun olacak , kölen olcak kadar..

Diyorum ama sende anlamıyorsun ki beni . Gözlerime bakmasına bakıyorsun arada da , ne gördüğünü bilmiyorsun ki .. Çağresizlik var masum bakıslarımın altında. Nemli gözlerim ayrılıgın mültecisi.

Gidiceksin biliyorum . Yine gideceksin . Bu sefer sandıgın kadar güçlü olamayacagım ama.

İlk adımında yıkılırım yere .. İkinci adımda ak düşer sacıma yaşlanırım . Baksan gözüme telaslanırım . Gitme baskasına nolur kıskanırım . Dön diyemem sana . Dilimden cıkmaz o tek hece cıkamaz .

3. adım sonum olur. hani bir şarkı varya" gitme bir adım öteye , bir adımda gurbet olur " ...

Gitme ! nolur gitme götürme beni ölüme..

Tahmin edemeyeceğin kdr cok seviyorum seni ..

diSHE_SHEtan

Son düzenleme:
çok güzel çok duygusal bir yazı sen mi yazdın bilmiyorum ama gerçekten o kadar güzel anlatmış ki insanın içinde kopan fırtınaları, aynı beni anlatmış,beni ve daha birçok gitme demek isteyip diyemeyen çaresiz kalan sevenleri belki de... gözlerim doldu zaten herşeye gözlerim dolar oldu bu ara, yüreğimin bamteline dokundu yazı sağol senağlama

Ruhum bedenimden coktan ayrılmıs .
Bilmiyorlar , zaman diyorlar,ilaç diyorlar, gecer diyorlar..

Kimse anlam veremedi bende ki şu hale. Delirdiğimi sanıyorlar..

gerçekten çok güzeldi paylaşım için teşekkürler....

Kimin umrunda !

X