Yüzünüze göre makyaj yapın deneyin derim:)))

cokayipettiniz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2006
217
11
merhabalar güzel bayanlar işte size çok güzel bir fırsat vereceğim linki tıklayarak cildiniz için gerekli bilgileri alabilir ve yüzünüze giden makyajı deneyerek öğrenebilirsiniz makyaj stüdyosuna girerek istediğiniz yüz şekline göre makyaj yapmayı deneyebilirsiniz hadi bakalım kolay gelsin:)))

Link Silinmiştir.

canim verdigin link gercekten cok güzel hatta neredeyse tipatip bana benzeyen yüz sekline göre bir makyaj yaptim sizlere göstereyim dedim..bakalim makyaj yapmayi biliyormuymusun:Roflol:degerlendirmeleri bekliyorum...

önce
makyajnceel9.png

sonra
makyajsonrasg1.png

yorumlarinizi bekliyorum bu arada ben gözlerimde yesil makyaji kullanmayi cok seviyorum ama dudaklarima neredeyse hic ruj sürmüyorum...

Çok eğlenceliymiş teşekkürler paylaşımın için benim de makyajım her zaman göz üzerinedir siyah kalem sürmeden çıkamam.ruj hiç sürmem parlatıcıyla idare ederim.

12040003hi1.png

eğenmenize sevindim kızlara.s
cüvcüv senin makyaj harika olmuş canım yasemin senin makyaj da güzel fakat göz altlarına fazla kaçırmışsın canım farı bence ne dersin?:1hug:

eğenmenize sevindim kızlara.s
cüvcüv senin makyaj harika olmuş canım yasemin senin makyaj da güzel fakat göz altlarına fazla kaçırmışsın canım farı bence ne dersin?:1hug:

ciddimi??:çok üzgünüm: benim cok hosuma gitmistia.s bakalim birtane daha deniyeyim:Roflol:

canım yeni gördüm mesajını kusura bakma açılan sayfada üstte yeniliklere tıkla ve tekrar açılan sayfada makyaj ürünlerine tıkla

tek kelime ile harika olmuş canım her zaman için gözleri ön plana çıkarmak iyidira.semeğine sağlık 10 puan aldın benden:teytey:

X