Cilt Bakımı Ürünleri Yüzünde sivilce ve leke vs olanlar mutlaka baksin!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Kacinkurrasii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2018
453
454
28
Merhaba kızlar benim de cildim de çok sorun vardı sürekli iltihaplı sivilceler oluşuyordu bir arkadaşımın sayesinde bir sabunla tanıştım düzenli kullanımda o kadar iyi geldi ki mutlaka cilt sorunu yaşayanlar kullanmalı cildi bebek gibi pürüzsüz yapıyor adeta. Gerçekten reklam falan yapmıyorum mükemmel bir ürün. Ürünü kullananların önceki ve sonraki hallerini atabilirim isterseniz ve isteyen olursa sabunun detaylarını paylaşırım. Cildindeki sivilceden gerçekten kurtulmak isteyenler bu ürünü kullanmalı sadece bu kadar söylüyorum yoksa pişman olabilirsiniz☺️

Ne sabunu

Merhaba kızlar benim de cildim de çok sorun vardı sürekli iltihaplı sivilceler oluşuyordu bir arkadaşımın sayesinde bir sabunla tanıştım düzenli kullanımda o kadar iyi geldi ki mutlaka cilt sorunu yaşayanlar kullanmalı cildi bebek gibi pürüzsüz yapıyor adeta. Gerçekten reklam falan yapmıyorum mükemmel bir ürün. Ürünü kullananların önceki ve sonraki hallerini atabilirim isterseniz ve isteyen olursa sabunun detaylarını paylaşırım. Cildindeki sivilceden gerçekten kurtulmak isteyenler bu ürünü kullanmalı sadece bu kadar söylüyorum yoksa pişman olabilirsiniz☺
E at da bakalim canim.. ardıç katrani falan mi

X