Yüzüme lazer yaptırıyordum hamile kaldım!!! Acil yardım

awen

Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2015
124
35
36
Arkadaşlar yüzüme lazer epilasyon yaptırıyordum ve hamile olduğumu öğrendim artık yaptıramıyorum ama yüzümde tüyler çıkmaya başladı ve ağda da cildime hiç iyi gelmiyor sivilce yapıyor, yüzümü mahvediyor, ip canımı çok acıtıyor ne yapacağımı şaşırdım tavsiyelerinizi bekliyorum

Arkadaslar, aynı durumdan bende muzdaribim. Ağda yada ip hangisi türlerin incelemesine faydası ololur.en azından doğum sonrasına kadar beni idare etsin. Acil yardım edin lütfen.

Arkadaslar, aynı durumdan bende muzdaribim. Ağda yada ip hangisi türlerin incelemesine faydası ololur.en azından doğum sonrasına kadar beni idare etsin. Acil yardım edin lütfen.
canım ben ağda yaptırdığımda yüzüm çok kötü oluyor sivilce yapıyor bi kaç gün sonra kuaföre uğrayıp iple denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak

ben hala yüzüm için lazere gidiyorum
doktoruma sordum bi sakıncası olur mu diye
güvendiğin bi yerse elektrik çarpma riski falan yoksa yaptırabilirsin dedi

canım ben ağda yaptırdığımda yüzüm çok kötü oluyor sivilce yapıyor bi kaç gün sonra kuaföre uğrayıp iple denemeyi düşünüyorum bakalım ne olacak

Moralim çok bozuk yüzüm lazerle iyice yayıldı bildiğin erkek gibi ama tüy şeklinde kalın değil. Doktorum kesinlikle olmaz diyip müsade etmedi.agda yada ip hiç denemedim. Korkum türlerimin kalinlasmasi. ağda ile aldığında kalinlasma oldu mu? Kuaförü n hangisini öneriyor. En azından erkek gibi kalın çıkmasın=(

canım lazerin türü de önemli mesela alexandrite yüz gibi sert kıl olmayan yerlerde yayılma yapabiliyormuş. ıpl var yayılma yapmadı bende ama yaptırdığım sürece rahattım sonra yine aynen çıktı bir de diot var o da yayılma yapmıyor biraz daha iyi bir sonuç aldım ondan

ben hala yüzüm için lazere gidiyorum
doktoruma sordum bi sakıncası olur mu diye
güvendiğin bi yerse elektrik çarpma riski falan yoksa yaptırabilirsin dedi
benim doktorum da sakıncası yok ama yüzde hamilelikte leke oluşabileceği için ara ver dedi, zaten leke oluşma riski var bir de lazer sonuçta ışın veriliyor oraya cesaret edemedim açıkcası

Benim doktorum kesinlikle izin veremem dedi. IP yada pudrali sır ağda ile aldırmadıacagim. Sizce hangisi daha iyidir?

Benim doktorum kesinlikle izin veremem dedi. IP yada pudrali sır ağda ile aldırmadıacagim. Sizce hangisi daha iyidir?
alerji yapmıyorsa bence pudralı sir ağdayla aldırın, inanın ben çok kararsızım ama son kez pudralı sir ağdayı deneyeyim diyorum yine yüzüme zarar verecek gibi olursa ip yaptırırım. siz hangi lazeri yaptırdınız yüzünüze bir sonuç alabildiniz mi??

Yok canim lazer ile yuzumde bir kaç adet tuyken suan ince ama yanaklarima kadar heryerde sık şekilde ciktilar=( ilk önce alexsandrait vardı sonra IPL 5 senedir ikisine gittim sonuç olumsuolumsuz.diot u geçen sene duydum ama son gittiğim yerde birçok seansim vardı. Bitsin dedim şimdi bebis var=)

Uzun düşünce ve araştırma sonucunda yüzümü sır agdayla aldirdim.bir kaç kişiyle konuştum. Sır agdayla yillarca aldirmislar artık çıkmıyorMuş. Kuaför kız 5 sene sır ağda yaptirsaydin simdiye bitmişti türlerin dedi.yuzumde agdadan dolayi sivilce olmadı çok şükür. Anca yüzümde hiç sivilce çıkmazdi aldırmadan önce yüzümun muhtelif yerlerinde bilhassa anlimda sivilceler çıkmıştı. Hamilelikten olsa gerek.

iyi canım ya memnun kalmana çok sevindim, ben henüz vakit bulup da kuaföre gidemedim :) ama gidince ben de yazarım

Ben baya bi azaltmistim yillardir ama yuz lazerle bitmedigi icin 2 ayda bir cikan yerler icin gidiyodum hamile kalana dek. Cimbizla yoldum simdi oda sivilcelenme yapti kokler. ip kullanamiyorum bundan sonra iple aldirmayi dusunuyorum doguma kadar. Sakin sir agda yaptirmayin benim yillar evel cogaltmisti bile yaptigi iltahaplarda cabasi... simdi bi daha asla cesaret edemem agdaya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…