Yüzüme hangı renk duser ?fikir verirmisiniz

offyha

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2012
43
0
................................................

Eklentiler

• $40335816ca419e617f3cb3ef9a9e2d262ae98095j.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 452
  • $bd1c0f2abe8ffd4f6cb2ce763c84b9da54f4d2c3j.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 469
  • $7706833737e0cd2f7a744f19cae000084b0e5eb9j.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 478
Son düzenleme:
kahve tonlarının yüz hatlarınıza daha yumuşak bir görüntü vereceğini düşünüyorum uzun saç her zaman güzeldir

En sondaki fotoğrafında harika görünüyorsun.
Hep öyle kal bence.
Esmer tenine en yakışan renk bu olmuş zaten.
Suratını daha çok ortaya çıkarmış. Upuzun saçlarının da havası çok hoş.
Başka türlü düşünemedim seni ben. :97:

Bu arada yüzüme hangi renk düşer demişsin de nerelisin? Hangi renk düşer nerenin tabiri daha doğrusu merak ettim.

Son düzenleme:
ben bu resimleri sosyal paylaşım sitelerinde çok gördüm. rus bir kızın resimleri. fake kişiliklere bürünmek zewkli sanırım sizin için...

Fake miymiş :/
O değil de 3. fot.da pantolunu biraz daha düşük olsa ,bir tarafları gözükecek gibi

Bende belinde simli ten renkli buluz görünüyor zannettim büyütüp baktım açıkmış.Şimdi söyle söylim fake kızım sen bir doktora görün açık kalmış üşütmüşsün.Resimdekinin de her türlü gideri var renk önemli değill istediği rengi düşürsün .bu yaşta bana yazdırdığın şeylere bak

Son düzenleme:
Hangi renk düşer :)

Bence simsiyah olmasın.Kahve kartelasındaki en koyu kahve olabilir.

Fakat sorun saç renginden çok,kaş sanırım.Kaşlar fazla ince olmuş.

kızcağızım güzelsinde o kaşlar ne yahu yolunmuş tavuk gibi???? kadın kavgasına karıştında kadınlar kaşlarınımı yoldu anlamadımki!!!! yoksa sevgilinle problem yaşadın bunalım yaşadın biran ortalıkta çiçek yoktu cımbızı eline alıp kaşlarından seviyor sevmiyormu yaptın ne anlamadımki?????? yoksa insan kendine şu kaşı yapmaz yani insan işi değil bu...

Son düzenleme:
Hangi renk düşer :)

Bence simsiyah olmasın.Kahve kartelasındaki en koyu kahve olabilir.

Fakat sorun saç renginden çok,kaş sanırım.Kaşlar fazla ince olmuş.
canım kaslarımı kendım alamıyorum bununla ıdare edıyorum bıraz cagasılar kuaforde deneyecgım

yorumlara acıgım bır uye yazmıs sımdı bana cevabını versın rus sıtelerınde gordum resımlerıcanım bır zahmet ıtenın adresını atabılırmısın? rusyada 3 aylık bır foto modellıgım oldu sen resımlerı bul ondan sonra yorumuna hak tanıyım

Konu sahibi yeni resimlerin yokmu acaba ? Fake oldugun çok belli..

bır uyeye yorum uzerınden hakaret etmeden once belgelerle gelın kımseye yalan borcumuz yok bakımsız olsak dahamı ınandırcı oluruz acaba

ınanmıyosanız yorum yapmazsınız oluurr biter kımın fake oldugunu bulana odul mu veriyolar .fake muhabbeti baydı artık

ınanmıyosanız yorum yapmazsınız oluurr biter kımın fake oldugunu bulana odul mu veriyolar .fake muhabbeti baydı artık
Etrafımdada boyle bır yere gıtsem nerden gelmıs bu dıyorlar bayıldım bend artık oldıukca kastı. kımseye neyı ıspatlamaya calsııyorumkı ben amac ne yanı hadı dedık fake kazancım ne bundan bakımsız mı olmalıyız herseyın altında bır kıskanclık yatıyor .bende goruyorum bırcok resımde guzelmı guzel fakeyse banane ben karsımdakı arkadsımı tanımak ısterım onarda benı tanısın ne yanı webcamı acıp sovmu yapayım ben buyum dıye .kısılık sadece gorunus degıldır .kalp oenmlı.yorum acık beb fıkır edıneyım dedım yagmaladınız benı resmen topa tuttunuz. bıraz daha sıcak yaklasın karsınızda 5 yasında cocuk yok yprumlara acıgım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…