Yüzümdeki tüylerle başım dertte...

likestars

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2012
51
3
merhaba kızlar. benim özellikle son 1 senedir çene altımda tüylenme arttı. inceler ve uzunlar seyrek gibiler ama renkleri siyah. çenemin altından favorilerime kadar uzanıyor elmacık kemiklerimin üzerinde de var biraz. çok beyaz tenliyim. hormonlarıma baktırdım bir sorun yok hatta doktora sinir oldum lazere git diye başından savdı. adet düzensizliğim var kiloda var tabi yüzümde biraz büyük dikkat çekiyor :)) bir ara yasmin kullanıyordum vajinal mantara sebep verdi diye bıraktım şimdi başlasam mı diye düşünüyorum. tüylenmeye iyi gelir diyorlar. sivilce lekelerim var yüzüm hayalet gibi bir fondöten, bb krem sürmeye hasretim. tamam öyle aman aman bir tüylenme değil ama bir şey sürünce belli oluyor rahatsız hissediyorum. anneme söylüyorum bir şey yok suratında diyor ama daha bir gözlüğünü takıp bakmış değil başından savıyor. tek başımayım yani bu işte. dediğim gibi çok fazla değiller ama çok beyaz tenli olduğum için midir nedir sırıtıyorlar. sizce ne yapmalıyım? hiç aldırmadım bu zamana kadar ne ağda ne iple. dediğim gibi azlar siyahlar ama inceler. lazer düşünmüyorum. tüy sarartıcıda kullanmak istemiyorum herşeye reaksiyon veren bir cildim var zaten. ama yüzüme bir şey sürdüğümde de rahat rahat gezmek istiyorum. bana bi akıl verin

polikistik over olabilirsin tüylenme kilo adet düzensizliği yapıyor maalesef tek çözüm lazer, eğer cımbız ağda vs alırsan kalınlaşıp çoğalıyor özellikle çenedekiler. ben 10 gündür bi alışveriş merkezinden cosmo- home mağazasından bi yağ aldım ordakilerde kullanmış yanıklara sivilce izlerine çok düzelme olmuş uygundu fiyatı deneyeyim dedim yüzümdeki lekeler hafifledi çok farklı hissediyorum yüzümü yağın adı clin-oil cilt düzgünleştirici yağ

bundan bir kaç sene evvel polikistik over teşhisi konulmuştu zaten öyle başlamıştım yasmine reglim düzelince bıraktım ama düzensizlikler şimdi yine başladı. acaba yasmine tekrar başlasam tüylenme biter mi? olanlarıda aldırırım. lazerde de ince tüyleri makine okumuyor diye biliyorum. kalın sert ve siyah olması gerekiyormuş benimkiler öyle değil ki.

yasmin bende kullandım ama hala çenemde çıkıyo kıllar bıktım artık

siz kesin polikistik oversiniz ki zaten birkaç yıl önce doktorda bunu size söylemiş ama yeni gittiğiniz doktor kendi dediğiniz gibi sizi başından savmış.çünkü pko öyle hemen hemen tedavi olunacak bir hastalık değil hatta insanla ömür boyu yaşayacak bir sendrom.
yegane çıkış yolu tekrar doğum kontrol haplarına geri dönmeniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…