Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Yüzümdeki 'benleri' nasıl kapatıcam:(

sirine87

yeşhilll
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2012
23
0
kızlar sanırım doğru makyaj yapamıyorum.. golen rose nin köpük fondotenini kullanıodum fena deildi daha ii olsun istedim loreal true match aldım yine olmadı... tam anlamıyla istediğim gbi olmuo.. dışarda kızlarda görüyorum hafif parlak duruo fondotenleri çok hoşuma gidio benim öle durmuo fondoteini tüm yüzme eşit dağıtamıorum siz nasıl dağıtıyorsunuz sünger kullan mak gerekiyormu veya fondotenin altına nemlendiriciden başka bişe sürmelimiyim yüzümdeki benleri kapatamıyorum

fondötenin altına mutlaka nemlendirici sürmelisin canım , fondötenden sonra da pudra kullanarak hem kapatıcılığı arttırırsın hem de fondöteni sabitlersin

ben şu sıralar watsonslarda satılan pure beauty markasının bb kremini ve pudrasını kullanıyorum canım memnunum. kapatıyor epey ama komple bir kapatıcılık beklememek lazım yine de. bir dene istersen.

clinique nin fondoten ve pudrasını kullanıyorm ben ve kapatıcılığından çok memnunum bi denemeni öneririm cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…