Yüzüm yamuk çirkin evliliğimide etkilıyor

Ebrurumeysa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2024
53
18
28
Slm kızlar başkalarına göre saçma gelebilir ama yüzüm çok çirkinleşti benim bildiğim güzel güzeldir çirkin çirkindir ben son 3 aydır o gözümdeki yüzümdeki ışığı güzelliğim gitti özgüvenim bitik haliyle eşim kendini brat Pitt görmesi kaçınılmaz eriyip bitiyorum psikolojik destek de aldım ama nafile kıskançlık krizlerine giriyorum ağlıyorum eşimi herkesten kıskanır oldum özgüvenim düşük olduğu için kıskançlığım oluştu kız kardeşim yigenlerim bebek gibi onları kıskanır oldum hiç mutlu değilim eşime de yansıtıyorum yüzüm çok berbat ya anlamıyorum etrafta benim kadar çirkinini görmedim şimdiye kadar keşke cildim yüzüm bebek gibi güzel olsaydı çok üzülüyorum napmalayım güzellik herşey bu devirde depresyondan da cıkamıyorum 😭😭😭😭😭

Slm kızlar başkalarına göre saçma gelebilir ama yüzüm çok çirkinleşti benim bildiğim güzel güzeldir çirkin çirkindir ben son 3 aydır o gözümdeki yüzümdeki ışığı güzelliğim gitti özgüvenim bitik haliyle eşim kendini brat Pitt görmesi kaçınılmaz eriyip bitiyorum psikolojik destek de aldım ama nafile kıskançlık krizlerine giriyorum ağlıyorum eşimi herkesten kıskanır oldum özgüvenim düşük olduğu için kıskançlığım oluştu kız kardeşim yigenlerim bebek gibi onları kıskanır oldum hiç mutlu değilim eşime de yansıtıyorum yüzüm çok berbat ya anlamıyorum etrafta benim kadar çirkinini görmedim şimdiye kadar keşke cildim yüzüm bebek gibi güzel olsaydı çok üzülüyorum napmalayım güzellik herşey bu devirde depresyondan da cıkamıyorum 😭😭😭😭😭

3 ayda ne oldu da yüzüne bakilamayacak kadar cirkinlestin ?

Çok çirkinim makyaj bile berbat oluyo kimse beni anlamıyor makyaj bile kurtarmıyor

Erkeklerin çoğu yüz güzelliğine değil, vücut hatlarına, böyle konuşmaya cilveye bakıyor. Erkekler anca kaş göz yapısından anlıyordur. Erkeklerin ve kadınların güzelliğe bakış açısı aynı değil.

Anlayan biri değilki ona belli ettim dünyayı başıma yıktı o yüzden benim düşmeye rahatsız olmaya hakkım yok gün içinde ağlarım ederim o gelmeden sahte bi gülümseme ile kamufle etmeye çalışırım düşenin dostu yok
Neyse cevabımı aldım eski bi sorunuzdan. Siz çirkinleşmediniz, mutsuzsunuz sadece

Eş değer vermiyorsa kadının sonu bu oluyo malesef sen kocayı boşa bak ne kadar guzelleşiceksin aynı şeyi yaşadım ordan biliyorum bosadim guzellestim

Evlenirken çok mu güzeldiniz şimdi kendinizi çirkin hissediyorsunuz? Kaç yıllık evlisiniz çirkin hissetme sebebiniz ne. Özgüvenle alakalı bir olay. Uyanınca ilk iş cilt ve saç bakımı yapar kendimi prenses gibi hissederim bakımlı her kadın güzeldir bence

Hepsinin psikolojik olduğunu düşünüyorum insan aynada kendini güzel görürse güzeldir. Beslenmeye dikkat et spora git vücuduna bak özgüvenin tekrar gelir

Daha önce de böyle bir konu vardı sanki, bu üye mi başka üye mi hatırlamıyorum. Psikolojik desteğe ihtiyacı var.

Emin ol daha çirkinleri var hem de kocalarını parmağında oynatıyorlar biri de benim dayımın karısı 😅 Ben bu güzelliğimle bile onun kadar özgüvenli değilim bence ( genelde çok beğenilirim) 🤭🤣

X