Yüzük testi Hamilelikte yüzük testi

smyraaay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2024
65
14
35
Arkadaşlar merhaba aranızda bu Babaannelerimizin yaptıgı yüzük testini deneyenler varmı aranızda :)

Valla arkadaşım ben 8.haftama girdim hamileyim ikizlerim var onlarda duymamıştım bu yüzük olayını yapmadım bunda yaptım kız çıkıyor ama Çin takvimi Ramzi bilmem nesi mayası herşeyi erkek diyor bakalım göreceğiz zamanla ama ikizlerimde de Çin takvimi ve maya takvimi tutmamıştı yapıp kesin sonuç alan var mı bilgim yok

Hangisi ele yapilan mi gobege mi ? Gobege yapilan yanlis cikti bende ele yapti kuzenim dogru yapti sol eleydi sanirim.

Arkadaşlar merhaba aranızda bu Babaannelerimizin yaptıgı yüzük testini deneyenler varmı aranızda :)
Hiç denemedim bilgim yok. inanarak mı soruyorsunuz bilmiyorum ama bence inanmayın o tür şeylere derim. Mesela bana bakan herkes güzelliğin gitmemiş yüzünde ufacık leke yok şişmemişsin, karnın dik kesin erkek diyorlar 8 aylık hamileyim kızım olacak diyorum mümkün değil kız çirkinleştirir diyorlar deli oluyorum, niye çirkinleştirsin ya kız evlat veba mı tövbe estağfurullah cahil cahil yorumlar. Ben o kadar garanticiyim ki Bırakın yüzük testini eczaneden aldığım testte kabak gibi çizgi gözükmesine rağmen inanmayıp kan verip hamileyim diyebilmiştim.

Hangisi ele yapilan mi gobege mi ? Gobege yapilan yanlis cikti bende ele yapti kuzenim dogru yapti sol eleydi sanirim.
Hamile olmayan bayanlarda yapıyor genelde dogru cıkıyor eski kadınlar bu sekilde öğrenirlermiş cinsiyeti yada kac cocuk olacaklarını ölü dogum düşükleride haber verıyormus bilgiye göre çok iyi bilen bir arkadaş yazsa keşke inanmamakla birlikte insan merak etmiyorda değil

forumda okudum çok kişide çıkmış denemek lazım bi umut ama tam nasıl yapıldıgını bilmiyorum biyerde şöyle duydum daire çizerse kız ileri geri erkek sabit kalırsa bitiyor hamileyken oldugu yerde dönerse de düşük diye tuhaf tutan bi cok arkadasımda var merak gidermece yöntemi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…