Yüze prp yaptırıp memnun kalan varmı arkadaşlar

Yüze prp yaptırıp memnun kalan varmı arkadaşlar

• Yüze prp yaptırıp memnun kalan varmı arkadaşlar

OY: 1 100,0%
  • Yüze prp yaptırıp memnun kalan varmı arkadaşlar

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    1
Ben leke için yaptırmıştım. baya fayda gördüm tek seansta istanbulda dermatolog dr orkun erden e facebook tan da ulaşabilirsiniz kendisine. genelde sorularımı cevapsız bırakmıyor.

Ben leke için yaptırmıştım. baya fayda gördüm tek seansta istanbulda dermatolog dr orkun erden e facebook tan da ulaşabilirsiniz kendisine. genelde sorularımı cevapsız bırakmıyor.
Benim sıkıntım ciltteki elastikiyet kaybı 41 yaşındayım gözenek problemimde var,bi seans yaptırdım fraxionel lazerle birlikte ama faydası olacağına pek emin değilim dogrusu,sıkı ve parlak bir cilt istiyorum fakat zor gibi gözüküyor.

4 seans prp yaptırdım. 2. sinden sonra cildim güzelleşti, dolgunlaştı ama bıraktıktan bir ay sonra etkisi kalmadı:)
Etkisi uzun süreli değildi bende. Bir daha yaptırmam, maliyeti faydasını aşıyor bence.

4 seans prp yaptırdım. 2. sinden sonra cildim güzelleşti, dolgunlaştı ama bıraktıktan bir ay sonra etkisi kalmadı:)
Etkisi uzun süreli değildi bende. Bir daha yaptırmam, maliyeti faydasını aşıyor bence.
TSK ederim evet bencede para tuzagi,ne yaptıracağımı bilmiyorum.iyi ve dürüst bir doktora ihtiyacım var

Selam herkese ben birkaç kez yaptırdım, kullandıkları kit çok önemli ,her yaptırdığımda aynı etkiyi alamadım ama en son yaptığım yerde harika sonuç aldım, 20 ml kan alıyorlar çok etkili ldu, herkese tavsiye ederim

Kit bütün mesele Kesinlikle katılıyorum

Ismi var mi kitin?Yani kullanilan kitin iyi oldugunu nasil anlayacagiz?
Kızlar benim yaptırdığım kit FDA onaylı idi, doktor bana hatta internetten gösterdi FDA onaylı olduğunu ama ismini hatırlamıyorum, diğerlerinde trombosit sayısı düşük olduğuniçin etki düşük diye anlattı, arkadaşlarımdan farkı yerlerde yaptıran oldu ama çoğu memnun kalmadı bence kiti iyi sorgulamak lazım yaptırmadan lanratuar tüpünde bile prp yapan yerler varmış sterilize edilmemiş dikkatlı olmak lazım sağlık sonuçta bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…