Yüze orijinal buz lazer yaptırmalı mıyım?

Mayacanx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
91
39
29
merhaba arkadaşlar ben de yüzümdeki tüylerden muzdaribim. İğneli epilasyon yaptıracaktım fakat cildiye doktoru iğneli önermedi yüzü bozulan çok kişi var dedi. Lazere git dedi. Benim de fikrim değişti.
Yaşadığım yerde orijinal buz lazer kullanan bir merkez buldum. Yorumlar da olumluydu. Hormon bozukluğum yok polikistik yok.
merak ettiğim şu. Yüzüne orijinal buz lazer yaptıran herkes mi kötü sonuç aldı. Hiç mi azaltmadı. Artırdı mı?
Yani benim biraz bile azaltsa sevinicem. Sizce ne yapmalıyım akıl verinnnn.

Yaaa maalesef yüzde genel olarak kimse memnun ayrılmıyor

Eğer sakal tipiyse kılların deneyebilirsin ama daha inceyse sakın bulaşma ben karnıma yaptırdım ince sarı kıllarım siyah çıkmaya başladı iğneli epilasyon yapan doktor klinikleri var onlara bak ya da hiç bulaşmayayım diyodan q switch lazerle sarartma yaptırabilirsin sürekli sadece sarartıyo azaltmıyo onu da söyleyeyim.

Ben orijinal yaptırdım. başta ince olan yerler önceden almadığım yerler mesela yuz- boyun arası bölge falan kalinlasti gibi oldu daha doğrusu uzun ince çıkmaya başladı. çok korktum. sonra düzeldi ben bunu kliniğe dedim, onlar da baya iyi taradilar. şuan memnunum. 2 seansim falan kaldı. favori bölgem yüzde 10u kaldı onun haricinde çok çok ince çıkıyor veya hiç çıkmıyorlar. Ben çok pişman oldum seans sürecinde. Ya hep böyle kalırsa diye, ama kalinlasan yerler zamanla döküldü ve yok oldu. sanırım cihaz ince yerleri kalinlaatiripsonra onu görüp yok ediyor. ama mesela o seans benim son sransim olsaydı size kalinasiyor derdim. sürekli girmek gerekiyor incelene kadar, ya da memnun olana kadar. bence 8 seans yeterli

Gideceğim yer paket usulü çalışmıyor. İstediğimiz kadar gidebiliyormuşuz.
Benim tek tük kalın siyah kıl da var hafif açık renkli tüy gibi olanları da. Uzuyorlar ama.
Normal ayvacık tüylerimden rahatsız olmuyorum. O sakal gibi olan görüntü beni rahatsız ediyor. Onları ayva tüyü yaparsa sorun yok

Evet biraz öyle maalesef. Ama denemek istiyorum. Bende hormon bozukluğu falan da yok. İnşallah işe yarar

Evet biraz öyle maalesef. Ama denemek istiyorum. Bende hormon bozukluğu falan da yok. İnşallah işe yarar
Üstteki yorumlarda ince tüylerim de var demişsiniz onları sakala dönüştürebilir lazeri bıraktığın zaman eski haline dönebiliyo kalınlaşabiliyo yani bazı bölgelerde ama yine de siz bilirsiniz

Orijinal buz lazer sadece soprano marka oluyor.
Sopranın sitesine girin bakın bakalım ılınızde var mıymıs soprano kullanan yer?

Üstteki yorumlarda ince tüylerim de var demişsiniz onları sakala dönüştürebilir lazeri bıraktığın zaman eski haline dönebiliyo kalınlaşabiliyo yani bazı bölgelerde ama yine de siz bilirsiniz
Ben sadece çene altı gibi bir yere yaptırıcam yüzümün diğer kısımlaeına lazer değdirtmeyi düşünmüyorum

Buz lazer diye bir lazer türü yok. Her cihaza buz başlık eklenebilir. Önemli olan cihazin türü. Yüzde lazer çok riskli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…