Yüzden ve alından terlemek

Burundi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2015
3.622
4.778
Sürekli yüzümden terliyorum. Yazın makyaj bile yapamıyorum teri silmek zorundayım çünkü. Normal iki arkadaş yolda yürürken benim alnim yanaklarım boncuk boncuk oluyor. Onun olmuyor. Çok utanç verici. Arkadaşlar var mı bunun bir çaresi koltuk altı terlemesin diye stickler var kullanıyoruz ama yüz bölgesi için böyle bir şey var mı? ya da bitkisel bir şeyler bilemiyorum eczacıya sordum yok dedi ama sizden de fikir almak istedim.

Niye utanç verici olsun? Yüzü terleyen birini göraeniz ayıplayacak mısınız?

Makyaj için waterproof ürunler kullanır devam edersiniz. Gün içinde de tazelemek gerktirirse yanıniza alırsınız.

Niye utanç verici olsun? Yüzü terleyen birini göraeniz ayıplayacak mısınız?

Makyaj için waterproof ürunler kullanır devam edersiniz. Gün içinde de tazelemek gerktirirse yanıniza alırsınız.
Water prof ürünler de terli yüzü silince peçete de kalıyor. Utanç vericiliği de şu sebepten herkes büyük bir şaşkınlıkla bakıyor ne kadar çok terlemişsin diyorlar

Water prof ürünler de terli yüzü silince peçete de kalıyor. Utanç vericiliği de şu sebepten herkes büyük bir şaşkınlıkla bakıyor ne kadar çok terlemişsin diyorlar
Onların hıyarlığı. Bu bir sağlık sorunu mu diye doktora danışın. Gerekli tahliller varsa yapılsın tabi.

Ayni sorunu yasiyorum. Insanlarin aklina hemen kilo geliyor ama ben kilolu da degilim. Hatta baya baya kilolu insanlar tertemiz yuzleri ve fonlu saclariyla takiliyorlar yazin. Sanirsin tepelerinde klimayla geziyorlar. Bense kan ter icindeyim hep. Saclarim hep topuzdur yazin bu yuzden. Makyaj zaten yapmiyorum ama renk esitlensin diye minicik bi sey geciyorum yuzume ama sokaga ciktigim an terlemeye basladigimdan siliyorum yavas yavas. Kalmiyor bi saate bi sey.. Yuzumde boyle bi bb krem falan oldugunda hatta daha cok terliyorum bir de. Yuzum, sacim disinda soylenecek kadar bi terleme sorunu ise yasamiyorum. Ben cozum bulamiyorum. Anca eylul ayiyla birlikte aksam saatlerinde makyaj yapabilir haldeyim. Gunduz gene olmaz hala sicak :))
Bu sorunu yasayan cok az kisi oldugumuzu dusunuyorum ben

Ustelik ben gunes kremi de kullanamiyorum yuzume. Hepsi boncuk boncuk yapiyor beni. Ust segment markalar disinda bi sey de kullanmiyorum. Hani marka kotudur diyecegim ama o da degil. Niye boyle bilmiyorum.

Benim oğlum da öyle
Arkadaşlarıyla top oynar o çok az koşmasına rağmen çok fazla terler
Hatta arkadaşları oğlum nasıl böyle oluyorsun diye soruyor
Oğlumun kalp problemi var ondan oluyor
Aynı dert annemde de var
O da Ağustos ayında ameliyat oldu kalbinden
Ritim bozukluğu vardı
Baktırdınız mı doktora
Kalple ilgili bişey var mı diye

Genel bir terlemeden bahsetmiyor kullanici. Bu ayri bi sey.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…