Yüz Ve Gıdı...

E

esmer_guzelim

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi esmer_guzelim
Yhaa arklar bnm suratım hafif tombul we gıdım sarktı onları nasıl düzeltebilirim yni gıdım tkrr ameliyatsız eski haline gelebilir yanaklarım nasıl incelir yne kilo wersem suratım zyfla ve gıdım gider mi lütfen bilen warsa yazsınsenağlamafisfisfis

::teselli:bende sendenim canım benim yüzüm tombul gıdımda var 30 kiloya yakın verdim ama pek fazla değişen bişey olmadı işin açıkcası arkadaslarım kilo verdin ama yüzün hala aynı diyolar bende artık pek takmıyom işin açıkcası önceden çok takıyodum bence sende takmamaya çalış 180 boy 67 kiloyum ama yüzüm hala aynı takma boşverrrr:teytey:

bu akşam beyazın cnn türkteki programına filipinli yüz yogası kitabının yazarı katıldı. güzel harektler gösterdi. Gıdıyı 1 haftada hallettiğni söylediği bi hareket vardı. youtube'a düşer video ordan izlersin

eğer youtube da rastlarsanız o videoya buraya da linkini koyabilir misiniz arkadaşlar
veya doktorun adını biliyorsanız onu yazın. biz de araştıralım

Kremlere, cerrahi müdalelere son! Gençleşmenin son moda yöntemi yüz yogası oldu.
Gençlik ve güzellik denince kadınlar için akan sular duruyor. Bu uğurda ameliyat dahil her yöntem deneniyor. şimdilerde ise kremler, bitkisel çözümler, plastik cerrahi ve yardımcı yöntemler bir kenara bırakıldı! Gençleşmenin son moda yöntemi yüz yogası oldu. Filipin asıllı Lourdes Julian Doplito çabuk, verdiği yoga dersleri gençleşmek isteyen kadınlar tarafından keşfedildi.

Kadınlara gençlik ve güzellik yogası kursları veren Lourdes çabuk, dört çocuk ve dört torun sahibi 57 yaşında genç bir kadın! Genç diyorum çünkü; Madam Lourdes kendisinden ders almaya gelen 30 ve 40 lı yaşlardaki öğrencilerinden çok daha duru bir tene, çok daha az kırışığa ve oldukça fit bir vücuda sahip.

Amerika da başladığı güzellik yogası derslerini ıstanbul a taşıyan Filipin asıllı Lourdes çabuk, annesi ve anneannesinden gözlemlediği güzellik uygulamalarını da deneyimleyerek ilginç teknikler geliştirmiş. Yoga hocası olan eşi Adnan çabuk la birlikte açtığı Shiddashram Yoga Merkezi nde yaklaşık altı yıldır kurslar veren Madam Lourdes in sırlarını öğrenmek üzere Nişantaşı ndaki merkezin kapısını çaldık. Dekorasyonun verdiği mistik hava, müzik ve bitki çayıyıyla bütünleşince bir huzur ortamında buluyoruz kendimizi. Madam Lourdes, katılımcılara çeşitli sorular soruyor ve kursun gerçekleşmesi beklenen etkisini somut olarak görmek üzere yüzlerinin fotoğrafını çekiyor. Kiminin yanaklarındaki sarkmalar canını sıkıyor, kiminin alnındaki kırışıklıklar, kimininse giderek büyüyen gıdısı.
Neden yüz yogası?

Türkiye deki kadınların ciltleri çok güzel. Burada kadınlar ayrıca daha hassas ve duygusal. Stresten çabuk etkilenme oranları yüksek. Sigara, doğru nefes alınmaması, yanlış beslenme ve negatif düşünce özellikle 30 yaşından sonra kırışıklıkların başlamasına neden oluyor. Yüz bölgesi, vücudun en az çalıştırdığımız bölgesi. Belli bir yaştan sonra adaleler tembelleştiği için sarkmalar başlıyor. Yanlış nefesle yüzdeki hücrelere oksijen gitmiyor. Doğru duruş da çok önemli. Bu nedenle bir bütün içinde çalışma yapmak gerekiyor. Bedene önce düşüncelerle hükmediyorsunuz. Sabah kalkar kalkmaz yapacağınız bedensel hareketlerle, duştan sonra 15 dakika aynanın karşısında sorunlu bölgeleri hareketlendirmeyle ve beslenmenize dikkat ederek olduğunuzdan 10 yaş bile genç görünebilirsiniz.

Gençlik ve güzelliğin 5 altın prensibi

1- Doğru rahatlama
2- Doğru nefes
3- Doğru beslenme
4- Doğru egzersiz
5- Pozitif düşünce

Detoks çayı

Lourdes çabuk un tavsiye ettiği bu detoks çayını arınma amaçlı olarak ayda 1 ya da 2 kere içebilirsiniz.
2 bardak suyu kaynatın. Kaynamış suyun içine bir tutam kiraz sapı, bir tatlı kaşığı kereviz yaprağı, bir demet taze maydanoz, bir tutam enginar yaprağı ve 4-5 tane avokado yaprağı koyun.

Malzemeleri ekledikten sonra en fazla iki dakika daha kaynatın. Ateşten aldıktan sonra demlenmesini bekleyin. Yatmadan önce bir bardak suyu için, ertesi sabah da kalkınca kalan bir bardak suyu için.

merhaba, ben uzun araştırmalardan sonra liposuction yaptırdım ve sizinle paylaşıyım istedim, BENCE YAPTIRIN AMA : eğer kilolu değilseniz,ve iyi bir doktor bulabilirseniz, sadece şekil bozukluğunuz varsa (ben gıdımı aldırdım ve biraz sırtımda katlanan yeri) şuan çooook memnunum nerdeyse bir ay olacak...ıLK beş gün sırtımda ciddi morarma oldu e tabi biraz da yanma ve acıma, şuan ama çok iyiyim, gıdım da ise ne bi morluk ne de biz, kimse anlamadı sadece zayıflamış yüzün dediler, artık yüzümün altında katlanan gıdım yok !!! ANKARADA YAPTIRMAK ıSTıYORSANIZ KESıNLıKLE ONEP VE DR ÜNAL ŞAHıN, benim ismimle giderseniz daha da ilgilenecektir, mükemmel bir doktor...

kızlar normalde zayıfım ama suratım tombul gözüküyor bir yöntemi var mı suratı zayıflatmanın? ben ne kadar zayflarsam zayıflaym suratm tombul gözüküyor ne yapmam lazım:KK43: bir bilgisi olan var mı?

Yhaa arklar bnm suratım hafif tombul we gıdım sarktı onları nasıl düzeltebilirim yni gıdım tkrr ameliyatsız eski haline gelebilir yanaklarım nasıl incelir yne kilo wersem suratım zyfla ve gıdım gider mi lütfen bilen warsa yazsınsenağlamafisfisfis

ameliyattan bu kadar korkma bence

Merhaba, Ben 45 yaşımdayım, 25 yaşında bir kızım var. hem burun estetiği hem de gıdı vaser liposuction yaptırdım, aynı ameliyatta 2 doktor yaptı. Gıdı estetiği yapan Dr Cengizhan Ekizceli. Burnumdan memnunum (nihat kaya). Fakat dün gıdı için biraz tedirginim. Dün Dr Cengizhan beye kontrole gittim, iyileşme iyi, bunlar normal, 1 ay sonra gene bakalım dedi. 9. günüm bugün, biliyorum çok erken. İlk başta boynumun sol tarafı çok şişti, 2.gün indi ve boğazımı iple sıkmışlar gibi mordu. Korse takıyorum, gün gün düzeliyor. Benim cildim de oldukça kalitesiz. Dr un dediğine göre sarkma fazla olduğu için çok uğraşmışlar. Şimdi o morluklar epey geçti, genel görünümünden memnunum ama boynumun çene altı hizasında 5 tane çökme gibi, dalga gibi bir şey var. En az 3 ayda boyun düzeliyormuş. Kızım ilk günden beri sabah akşam korseyi çıkarıp, boynumu havalandırıyor ve 10 dakika masaj yapıyor, bu masada doktorun verdiği merhem ve sarı kantoron yağına ek, ben soğutucu krem ve Vela contour denilen bir serum da kullanıyorum. Bilmiyorum, tecrübeli arkadaşlar bir şeyler yazsın lütfen. Şimdi ameliyatsız halimi, ilk yapıldığı ilk üç gün ve bugün çekilen fotoları paylaşacağım, zaten hemen anlaşılıyor

Eklentiler

• PhotoGrid_1600336130285.jpg
    PhotoGrid_1600336130285.jpg
    625 KB · Görüntüleme: 28
  • PhotoGrid_1600336211132.jpg
    PhotoGrid_1600336211132.jpg
    568,9 KB · Görüntüleme: 30
  • Screenshot_20200727-185609.png
    Screenshot_20200727-185609.png
    325,8 KB · Görüntüleme: 18
X