YÜZ TÜYLERI

busrraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2016
49
10
27
Esmerim ve birazda genetik olarak yuzumde baya tuy var bi kac yila kadar belli olmuyokardi ama 2 yildir stresten arttiklarini farkettim okullardan sonra bi kadindoguma gidip hormonlarima baktiricam ama suan cok rahatsiz okuyorum lazerde cok kotu yorumlar var agdayi yapamam cok sivilcelenir jileti koydum bu ara kafama cok degisik yorumlar var bazilari artmiyo diyo (hatta cogu kesim) bazilarida cok artti diyo herkesin yapisina gore farkli sanirim ama neyapicagimi bilemedim en kotucok artarsa lazere baslarum diyorum son care .Jileti denesemmi kararsizim sarartici hep kullandim ama o da guzel olmuyo makyajda igremc duruyo fikir verin

Jileti kesinlikle düşünme canım. O kadar kadın lazer ağda vs. Boşa yaptirmiyorlar ben dahil. Kesinlikle tüylerin artar bence.

Jileti kesinlikle düşünme canım. O kadar kadın lazer ağda vs. Boşa yaptirmiyorlar ben dahil. Kesinlikle tüylerin artar bence.
Bu trimmerlar falan jilete gore daha iyi diyolar cok keskin degil ya yuze zarari yokmus enazindan . Lazer zaten olucam artarsada bisey olmaz diye dusunmustum agdayi da sevmiyorum ya sen hangisini yaptiriyosun

Bu trimmerlar falan jilete gore daha iyi diyolar cok keskin degil ya yuze zarari yokmus enazindan . Lazer zaten olucam artarsada bisey olmaz diye dusunmustum agdayi da sevmiyorum ya sen hangisini yaptiriyosun
Ben ağda kullanıyorum canım tum vücuduma

Agdayi mi denesem yuzume acaba . Kuafore mi gidiyosunuz evde mi ben diger her yerime evde yapiyorum
Ben yüzümü evde kendim ağdayla alıyorum bacaklarima da kuafore gidiyorum canım istersen bi agda ile dene veya yaptır kuaforde elin,yatkin degilse yuunu tahriş edersin.

X