Yüz terlemesi

PisKoPat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
16
0
31
Arkadaşlar size yine bir soru sormak istiyorum. benim çok fena bir terleme problemim var fakat yüzümde dışarıya çıktığım zaman hava sıcak yada soğuk farketmiyor yüzüm kızarmaya ve terlemeye başlıyor. ne makyaj kalıyo ne saç. bununla geçinmeyi öğrenirim ama bir sorun daha varki yüzümün tamamı kızarırken bıyık bölgesi ve alnım kızarmıuyo ve çok garip bi görünümü oluyo. buna çözüm olarak ne yapabilirim acaba?

Kızlar benimde burunum yazın çok terliyor .Bizim ailedeki çoğu kişinide de aynı sorun var =( bunun tek çözümü klipsli ets ameliyatı diye biliyorum .Yalnız bu ameliyatı olan kişilerin yüzündeki terleme sorunu son bulurken terleme vucudun diğer bölgelere sıçarabiliyormuş

Hormonlarınıza baktırın dicem ama 2 sene olmuş yazalı.Hormonlarınızla alakalı gibi adetlerinizde bozukluk ya da yumurtlamayla alakalı bir durum olabilir.

benim arkadsım var oda ayni problemden şıkayetci yüzü kücücük kaldı bedeni maşallahı var hic terlemiyor vicutu sadece kafa ve ense tarafları boğaz ile birlikte nedir bende anlamadım allah yardımcınız olsun özelikle sıcaklarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…