Yüz şeklinize göre allık nasıl kullanılmalı

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Yüz hatlarımızı olduğundan daha güzel ortaya çıkartmamıza yarayan makyaj teknik malzemeleri arasın da yer alan ”allık”la yüzümüze renk kattığımızı ve yüz kusurlarımızı bir nebzede olsun gizleyebileceğimizi hatta iler ki yaşlarda yüz kırışıklık çizgilerimizi saklıyabileceğimizi biliyor musunuz?

Allık sürmek bence tamamen bir teknik gerektirir ve bir sanatdır, çünkü her insanın yaradılışdan kendine has (uzun, yuvarlak, üçgen yada kare) yüz şekli vardır. Ve allık yanak dediğimiz bölgeye sürülürken kişinin yüz şekline göre değişik hamleler ve değişik teknikler gerektirir, bunlar ne dir diye merak ediyor iseniz, o halde buyrun…

Daha sağlıklı ve güzel görünüm..
Allıkla daha sağlıklı, genç ve mutlu görünebilirsiniz. Allık fırçasının yanaklarından şakaklara doğru dik bir şekilde sürdüğünüz 1980′lerden kalma allık kullanma tekniklerini unutun.Üç adımda mükemmel şekilde allık ugulama tekniklerini deneyin!
Allık fırçasıyla rengi uyguladıktan sonra, fırça ile elmacık kemiğinize doğru dağıtın.

Elmacık kemiği üzerinde fırçayı nazikçe daire şeklinde hareket ettirerek, allığı yanağınıza yayın.

Rengi doğal görünecek şekilde dağıtın.

Tüm bu adımlardan sonra güzel allık uygulamada uzman olacaksınız

Benım makyajda belkıde tek ıÇıme sınmeyen kısım bu allık sÜrme ıŞı bır tÜrlÜ beceremıyorum ve memnun olmuyorum yÜz Şeklım uzun ve ona gÖre sÜrmey ÇalıŞıyorum yıne de baŞarılı olduĞumu dÜŞÜnmÜyorum :KK43:

X