Yüz germe ve göz kapağı ameliyatı

Merhba 20 Eylül cuma günü yüz germe ve üst göz kapağı ameliyatı oldum doktorum morluk ve şişlikler maksimum 15 gün sonra normle donersin ve anlaşılmaz demişti 3. Gunumdeyim ve bugün şişlik ve morluklar o kdr fazla ki dünden daha da çok arttı olupda iyileşme sürecini paylaşan olursa çok sevinirim çokmu geç iniyor şişler

Merhaba, cok gecmis olsun. Benim duyumlarim 3. gun sislikleri maximum seviyeye cikmasiydi. Insallah bir an once iyilesip istediginiz sonuca ulasirsiniz. Doktorunuz kim acaba ?

Merhaba, cok gecmis olsun. Benim duyumlarim 3. gun sislikleri maximum seviyeye cikmasiydi. Insallah bir an once iyilesip istediginiz sonuca ulasirsiniz. Doktorunuz kim acaba ?
Çok teşekkür ederim ewt Ayn dediğiniz gibi bugün 5. Gün ve hâlâ çok şiş ayrıca göz kapağı ve göz altım siyah denecek derecede mosmor ve dünden beri yüzümün kalan kısımları da yer yer morarmaya başladı doktor norml diyor norml olduğunu tahmin ediyorum ama iyileşme surecim sanırım bir ayı rahat bulacak gibi

Merhaba hanimlar, endoskopik yuz germe ameliyati yaptiran var mi aranizda? Ben de bu ameliyati yaptirmak istiyorum ama yaptirip da aradan zaman gectikten sonra bir sikayeti olan , memnun kalmayan ya da memnun kalan ve kesinlikle tavsiye eden bir var mi merak ediyorum. Internette bu islem hakkinda hem olumlu hem de olumsuz seyler okuyorum. Karar vermekte cok zorlaniyorum acikcasi. Ameliyat yaptiranlar goruslerini paylasabilirse cok sevinirim. Ameliyati yaptirdiginiz doktorlarin isimlerini de paylasabilirseniz harika olur. O kadar cok doktor ismi var ki, hangisi endoskopik yuz germe konusunda uzman bilmiyorum. Simdiden tesekkurler :)

geçmiş olsun..şimdi durumunuz nasıl? doktorunuzun dediği gibi mi ilerledi?

Teşekkür ederim bugün 17. Günüm şişlikler belli belirsiz şekilde kaldı yani dışardan yüzün şişmiş demez o kdr az ama gözlerimin altında yoğun morluklar devam ediyor onun dışında çok memnun kaldım o kdr doğal ve ölçülü yapılmış ki ben olmadan önce çok araştırdım iyileşme sürecini sonucunu yazanları o yüzden olduğum zmn iyi yada kötü bende yazacağım demiştim ve gerçekten memnunum morluklar da gectikten sonra İnslh uzun yıllar böyle kalır yüzüm die dua ediyorum doktorum Hakan Çepni ve ne dediyse dediği gibi oldu

Merhblar ben oldum endoskopik yüz germe mi bilmiyorum ama kulak önünden arkasına doğru v saçlarımın içinden kesikler var bugün 16. Günüm henüz şişliklerim tam olarak inmedi morluklarim da var ilk bir hafta yüzüm baya kötü görünüyor du ifadem fln değişmişti hiç bana benzemiyor du ve çok korkmuştum doktorum hakan Çepni normal dedi bana guven sabret dedi ve bir haftanın sonunda yavaş yavaş düzelmeye başladı tâbi daha tam bi iyilesme olmadı ama şuan bile yüzüm o kdr doğal ve güzel görünüyor ki morluklar geçtikten sonra da inslhuzn bir süre böyle kalır doktorum ne dediyse dediği gibi oldu bu sana 8_10 yıl gider dedi inslh bu dediği olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…