Yüz germe ve gıdı liposuction oldum sağ boynumda yumru gibi bir kese oluştu ve 5. Günüm git gide daha çok şişiyor yüzüm

okdan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2024
3
1
40
Herkese merhaba,

Orta yüz germe ve gıdı liposuction ameliyatı oldum. Durumumu gün gün sizinle paylaşmak istiyorum. Bugün 5. günüm ve en şiş olduğum gün bugün diyebilirim. İnternette hep 3. Günden sonra şişliklerin azaldığı yazıyor valla benim inanılmaz ağrılarım var ve şişliklerimide görüyorsunuz. Normalde şişliklerin gitgide azalması gerekmiyor muydu? Neden benim şişliklerim artıyor, bu konuda fikri olan var mı? Dudaklarımda ve gözlerimde hiçbir işlem yapılmadı ama dudaklarım patlayacak gibi :KK43: . Yemek yeme konusu ise; Bugün hala sadece tanesiz çorba içebiliyorum ağzımı sadece kaşığın ucu kadar açabiliyorum gerginlikten kaynaklı mı şişlikten mi bilmiyorum. Pipeti tutma imkanım yok çok şiş ve yüz kasları henüz pipeti tutacak şekilde çalışmıyor sanırım bu durum normal 🤷‍♀️

Bir de sağ boynumda yumru gibi bir kese oluştu. Doktora dün direnleri çıkarmak için gittim ve boynumdaki kese gibi oluşan şey için geçecek dedi, hiç açıklayıcı değildi bu yumru gibi bir durum yaşayan var mı geçiyor mu gerçekten? Çok üzgünüm. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar var mı? Lütfen varsa paylaşır mısınız? Çok mutlu olurum.

Son düzenleme:
Merhaba
Öncelikle çok geçmiş olsun nasıl oldunuz bayağı zaman geçmiş umarım toparlamışsınızdır. Ben de temmuz başı yüz ve boyun germe oldum. Şişlikler inmek bilmedi bir de üstüne enfeksiyon kaptım hala da uğraşıyorum. Benim de boynumda şişlik oluşmuştu bakteriyel enfeksiyon çıktı . Siz daha iyice misiniz, neler yaşadınız paylaşabilir misiniz?

Merhaba
Öncelikle çok geçmiş olsun nasıl oldunuz bayağı zaman geçmiş umarım toparlamışsınızdır. Ben de temmuz başı yüz ve boyun germe oldum. Şişlikler inmek bilmedi bir de üstüne enfeksiyon kaptım hala da uğraşıyorum. Benim de boynumda şişlik oluşmuştu bakteriyel enfeksiyon çıktı . Siz daha iyice misiniz, neler yaşadınız paylaşabilir misiniz?
Merhaba cok gecmis olsun. Konu sahibi siteye donus yapmadigina gore muhtemelen iyidir. Benimde en buyuk korkum mikrop kapmak ama siz en azindan dikis yerlerinden mikrop kapmamissiniz. Insallah en kisa sure iyilesirsiniz. Deneyimi olanlar varsa yazsin lutfen, bende takiptekim.
Sizin doktorunuz kim ogrenebilirmiyim ?

X