Yüz germe ameliyatsız (thermage)

catorko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
11
0
Ameliyatsız yüz germe diye biliniyor.basen inceltme için gittiğim hastanede tavsiye etmişlerdi.dr.hayat öz yapıyor.çok tecrübeli bir doktormuş bu konuda 2007 yılından beri thermage yapıyormuş.ve türkiyede ilk kullanan doktor.ağrı ve ameliyat izi olmuyormuş.tek seanslık bir işlem ve en aaz 2 sene veya daha uzun hastanın doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak kalıcılığı devam ediyormuş.ilgilenen arkadaşlar olursa levent estetıcha hastanesinden nilgün hanımdan bilgi alabilir.telefonu var ama forumda yazmak doğrumu bilmiyorum.ama araştırın derim

yaptıran yok sanırım?

herkese merhaba , ben birkaç haftadır, fokus ultrason , V shape araştırıyordum. Daha önce silkon için gitiiğim dr da thermage yapılıyormuş. Cuma oraya gideceğim görüşmeye. yaptıran varsa tecrubelerini paylaşabilirmi

arkadaslar ben bir drun sekreteri ile gorustum bana 9 bin tl dediler.Sadece yüzüm boynum ve azcik asagisina uygulayacaklardi.
Guya bi baslik aliniyormus kisiye ozel.Ve bu baslik 900 atis yapiyormus.Ben de dedim ki benim yüz ve boynumda 900 atislik bir alan yok.Cihaz kac atis kaldigini gosteriyor mu?Kalani baska yere uygular miyiz dedim.Sonucta inanilmaz pahali bir islem.Ve yabanci forumlarda resimleriyle gördüm.Kimisi bende hic etki etmedi diyor kimisi cok guzel oldu diyor.Tamamen şansa ve cilt kalitenize/ cildin cihaza verdigi tepkiye bagli bir sonuc elde edilecek.Sekreterin bana soyledigi; kac atis kaldigi gorulmuyormus.
Ee nasil yani?
Sorularima net yanitlar veremediler.Benim de şahsen dr un kendisiyle gorusmeye gidecek vaktim olmadi işim başımdan aşkın.Belki dr ile görüsülmesi daha dogru.Ama ben gidemedim.Bende son durum bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…