YÜZ ESTETİĞİ

esmap000

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
19
2
45
Merhaba hanimlar ,bir arkadasim ozan beye goz kapagi estetigi olmus gayet memnun .ben 40 yasindayim ve artik yuz ile ilgili bir seylere ihtiyacim var ve olmaya devam edecek . ozan beye operasyon yaptiranlarin dusuncelerini alabilir miyim ?

Benimde kendisi ile ameliyat öykülerim var bir kaç tane isterseniz özelden paylaşabilirim
Cok tesekkur ederim tecrubeleriniz beni cok aydinlatti . dudak dolgumu yaptirdim yag enjeksiyonu ve goz kapagi icin de konustuk cok mutluyum daha olmadan . cunku bu karari vermek ve guven duymak cok onemliydi benim icin simdi islerimden dolayi dogru zamani bekleyecegim,umarim sonuclarda guzel olur tekrar tesekkuler beni boyke biriyle tanistirdiginiz icin

Son düzenleme:
Merhaba hanimlar ,bir arkadasim ozan beye goz kapagi estetigi olmus gayet memnun .ben 40 yasindayim ve artik yuz ile ilgili bir seylere ihtiyacim var ve olmaya devam edecek . ozan beye operasyon yaptiranlarin dusuncelerini alabilir miyim ?
Bende yuz germe ameliyati dusunuyorum . Onerebilcegin bir cerrah buldunuz mu? Lutfen bana bildir .

Merhaba ozan beyi dusunuyorum bende yaptirdiniz mi memnun kaldiniz mi

X