Yüz dolgusu

Baharnagmesi

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
1
1
49
Arkadaşlar 2021 ve kasım 2022 yıllarında yüz dolgusu ve botoks yaptirdim.Fakat ikinci işlemden 9 ay sonra yanağımda sert bir kitle olustu.iki yanağımda da biraz şişeler vardı ama sol yanağımda kist beni korkuttu.enfeksiyon hastalıkları hacettepe dermatoloji diş kliniği ve plastik cerahiye gittim.tümör olmadığını duyunca rahatladım ama en sonunda kozmetolojiye gitmem gerektigi söylendi.bir plastik cerrahi bütün mr ve ultrason tetkikleri ni gördükten sonra eliyle yanağımdan makas alır gibi yaptı ve bu dolgudan dedi.hemen dolgu eritme işlemlerine girdik.simdi biraz indi.goz kuruluğu ve ağız kuruluğu yaşadım. Çünkü akan ve biriken dolgu tükürük bezi enfeksiyonu yapmisti.antibiyotik 1 ay kullanacak bakalım.ne olacak.elasty dolgu imiş ama dr alıp eline bak bunu yapıyorum demedi

Son düzenleme:
Lütfen hangi doktora gittin eritme için bilgi veririmisin doktor arıyorum benzer durum icin

Arkadaşlar 2021 ve kasım 2022 yıllarında yüz dolgusu ve botoks yaptirdim.Fakat ikinci işlemden 9 ay sonra yanağımda sert bir kitle olustu.iki yanağımda da biraz şişeler vardı ama sol yanağımda kist beni korkuttu.enfeksiyon hastalıkları hacettepe dermatoloji diş kliniği ve plastik cerahiye gittim.tümör olmadığını duyunca rahatladım ama en sonunda kozmetolojiye gitmem gerektigi söylendi.bir plastik cerrahi bütün mr ve ultrason tetkikleri ni gördükten sonra eliyle yanağımdan makas alır gibi yaptı ve bu dolgudan dedi.hemen dolgu eritme işlemlerine girdik.simdi biraz indi.goz kuruluğu ve ağız kuruluğu yaşadım. Çünkü akan ve biriken dolgu tükürük bezi enfeksiyonu yapmisti.antibiyotik 1 ay kullanacak bakalım.ne olacak.elasty dolgu imiş ama dr alıp eline bak bunu yapıyorum d

Arkadaşlar 2021 ve kasım 2022 yıllarında yüz dolgusu ve botoks yaptirdim.Fakat ikinci işlemden 9 ay sonra yanağımda sert bir kitle olustu.iki yanağımda da biraz şişeler vardı ama sol yanağımda kist beni korkuttu.enfeksiyon hastalıkları hacettepe dermatoloji diş kliniği ve plastik cerahiye gittim.tümör olmadığını duyunca rahatladım ama en sonunda kozmetolojiye gitmem gerektigi söylendi.bir plastik cerrahi bütün mr ve ultrason tetkikleri ni gördükten sonra eliyle yanağımdan makas alır gibi yaptı ve bu dolgudan dedi.hemen dolgu eritme işlemlerine girdik.simdi biraz indi.goz kuruluğu ve ağız kuruluğu yaşadım. Çünkü akan ve biriken dolgu tükürük bezi enfeksiyonu yapmisti.antibiyotik 1 ay kullanacak bakalım.ne olacak.elasty dolgu imiş ama dr alıp eline bak bunu yapıyorum demedi
Çok geçmiş olsun öncelikle doktorundan memnum kaldın mı herhangi komplikasyon yaşadın mı ve lütfen doktor bilgisi ismi nerede çalışır verirsen çok sevinirim

X