Yüz ağdasından sonra sivilce

Berrely

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2021
188
27
Merhaba hanımlar. Ben 2 ayda bir far larımı alan biriyim yani yüz sakallarımı. Her aldığımda o bölgenin temiz bir tık açık renkli olması ve pürüzsüz durması beni rahatsız ediyor. Yüzümü almak istiyorum korkuyorum ya sivilce yaparsa geçmezse diye. Bu konuda bana yardım eder misiniz. Eğer olurda sivilce çıkarsa bir dahaki ay almazsam kılları eskisinden çok çıkmaz Dimi. Son bir soru ben sakallarımı 2 ayda bir ağdayla alıyorum yüzde öylemi acaba yoksa daha mı çabuk çıkıyor.

Ben yüzüme ağda yaptırdığım zaman acayip sivilce oluşmuştu.Ve 2 yıl boyunca o sivilcilerle uğraştım.
Senin cildin de benim ki gibi hassas mı,sende olur mu bilemem.
Ama lazer ya da iğneli epilasyon öneririm.
En azından kesin sonuç.

Gebelik düşünmesem hemen giderdim ama lazer hamilelik döneminde tehlikeli. Sakallarımı alırken bazen tek tük küçük küçük sivilce çıkıyor 1 hafta sonra geçiyor bazende hiç çıkmıyor. Acaba yüzümde öyle olurmu.

Muhtemelen olur.
İğneli epilasyonun zararı olacağını sanmam.Bir doktora danış istersen.

İğneli yaptırın, gözünüzü seveyim lazere bulaşmayın. O sivilcelerin herhangi bir çözümü yok, siz ağdayla almaya devam ettikçe olacaklar.

Bende de oluyor sivilce madecassol kullanınca 2 günde geçiyor sivilceler Ağdadan hemen sonra buz koyun o da iyi geliyor.

CANIM MERHABA AĞDA YÜZDE HEM SİVİLCE YAPIYOR KIL FOLİKÜLLERİNDEN DOLAYI HEM DE GÜNEŞTE LEKE EN ETKİLİ YOL LAZER BEN O SAYEDE KURTULDUM ÇOK MEMNUNUM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…