Yuvarlak yzlerde elmack kemiklerini belirgin klmak ve ince keskin yz elde etmek..

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar benim yüzüm çok yuvarlak olmasa da yuvarlak sayılır..ben elmacık kemikleri çıkık suratlara bayılırım bunu yakalamaya çalışıyorum makyajla..sadece ucundan yakalayabildim henüz fondotenimi pudramı sürüoumm allığımı da fırçayla elmacık kemiklerimin üzerine uyguluyorumhemen allığın bitimiyle göz çukurunun başlamaya yakın bölgesine parlak beyaz far uyguluoumm(ama çok fazla sürmeyin parmağınızla sürerseniz memnun kalırsınızyerimseniben işaret parmağınızla farıyanağınızın ortasının elmacık kemiklerinize kadar yayın) bu gerçekten işe yarıyor .. ama sizin de bu elmacık kemikleri için bi öneriniz varsa sevinirim arkadaşlar sevgiyle kalın Şeniz

• Konu Sahibi EU1
alLıqını yukarıya doqru sur bıde yuzunun enıne deıL dıkıne oLsun sadece alLıkla deqıl fondoten tonlamasıyLa da o qoruntu eLde ediLebiLiyo + sac da yuzu keskınLestıren onemLı hatta cok önemLi bı detay.sacLarın yuzunu uzun gostercek sekıLde oLsun mesela dalgalı veya kıvırcık sac kuLanma sacını gerıye atarsn yuzun daha uzun gorunur alLıqıda dık surersen baya istediqin qoruntuyu yakalayabiLirsin bence eqer khkul kulLanıyosan da kahkuLun duz oLmasın yani hepsi aynı hizada oLmasın yanlara doqru baya uzun geLsn kı yuzunu ınceltsın ve eLmacık kemıkLerini beLirqinLestirsin . . akLıma bu kadar geLdi (=

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…