yuvarlak yatak kullanan var mı ?

Alondraaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2013
461
94
hanımlar öncelikle hepinize merhaba ...

benim mayıs ayında düğünüm olacak allahın izniyle. şimdilik kaynanamla oturucam 1 yıl sonra ayrı eve cıkıcaz.
nişanlım yatagı alalım zaten dolabı ben yaparım dıyor ( mobilyacı ) . biz ikimizde yuvarlak yatak istiyoruz. ama gçeen gün anneme söyledigimde yok almayın yuvarlak yataga nevresim yakışmıyo falan dedi.:KK1: benimde kafama takıldı . yuvarlak yatak kullanan varmı nevresimleriniz nasıl oluyor ? yorumlarınızı bekliyorum :110:

ben kullanmıyorum canım ama bildiğim kadarıyla onlara ayrı satılıyor diğerleri zaten olmaz bulamazsanda diktirirsın bence çok hoş oluryuvarlak yatakHoppa

ben yuvarlak yatakları çok kaba buluyorum yaa,yatak odası acayip geniş olması lazım ki hoş dursun.aksi taktirde yakışmıyor bana göre..ki sen zaten kullananlara sormuşsun ben kullanmıyorum ama fikir belirtmek istedim :KK53::KK53:

hevesini kırmak istemem ama görümcem kullanıyor,pek kullanışlı olmadığını,pişman olduğunu söyledi.Nevresim bulamıyor zaten,ona göre nevresimler de hem pahalı hem de her aradığın da bulamayabilirsin, gel sen klasik yatağa dön :)

Canım ben kullanıyorum,, çok memnunum. Cibinlikli falan çok şirin,, istikbal prestige yuvarlak yatak nette bakarsan görürsün.. Herkes öyle çok beeniyo ki.. Bende taze gelinim,, annem kaynanam falan alma öyle kullanşlı olmaz falan dediler amannn dedim siz yaşlılar hep tek fikirsiniz :KK69: Nevresim konusuna gelincede diktirirsin canm ben bikaç tane diktirdim alttan lastikli.. Çok rahat inan kesinlkle tavsiye ederim :KK25:

Umarım o yatağı sıgdıracak bı yatak odan olur..sonradan pişman olma..
Nevresim işin kolay kısmı oluyor bu durumda..

Bende yuvarlak alcaktım..sonradan ıyıkı almamısım dedim..oyle saçma yatak odası sekıllerı olan evlerde oturdumkı..o yatak elımde patlardı kesin

Canım yuvarlak yatak konusundaki fikrin şuan ne durumda bilemiyorum ama bende nişanlı yım şuan olmazsa olmaz dediklerin için ilerde olmaz olsun da diyebilirsin iyi düşün derim çünkü her bir detayı sorun olmaya başlayabilir senin için hele birde kirada oturacak san iki kere düşün derim çok karamsar oldu belki ama ilerde dua edersin:KK12:

Görünüşü çok estetik ama kullanışı da öyle mi acaba? Ben çevremde hiç yuvarlak yatak kullanan duymadım cnm..

Bende aldım yuvarlak yatak ama ona yatak örtüsü koyuluyor mu acaba ceyiz serilince üstüne güzel bi pike diktirsem olur mu sizce

Bende aldım yuvarlak yatak ama ona yatak örtüsü koyuluyor mu acaba ceyiz serilince üstüne güzel bi pike diktirsem olur mu sizce
Olabilr canım. İstikbalin prestige yuvarlak yatak odası takımına özel tasarladığı bi yatak örtüsü var ben ondan almştm gayet de şık. Netten bakabilirsin canım

hiç düşünmeyin ve alın.zevkler ve renkler ayrıdır bu hayatta.yuvarlak yatağın düşüncesi bile herkesten marjinal olduğunuzu gösterir. ki normal yataklardan hiç bi farkı yok.boyunca yatınca diğer yataklarla aynı ölçusu sadece biraz yanları fazla o da zaten yuvarlak olmasını sağlıyor.normal dikdörtgen yatağa iki yarım halka koyun alın size yuvarlak :KK66:
ben aldım 7 sene önce hiç te pişman değilim altında da çekmece bazası var oh mis çocukluk hayalimdi gerçekleştirdim.bir gün bile pişman olmadım. iki taraf annede 3-5 çarşaf diktirdi yatak ölçüsünde onları kullanıyorum. zaten yastık yorgan pike aynı. bir de annemin diktirdiği yatak örtüsü var etekli şaşalı bişey gelen giden misafir olursa onu örtüyorum al sana kusursuz yatak. 4 ev değiştirdim darsa da genişse de hepsinde kullandım. kaynanam yıllardır başımı yedi ama gazına gelmedim.sanki o kullanacak değil ya kime ne. :)

X