Yuvarlak Göğüs Konusu

atlikarinca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2010
5
0
İyi akşamlar herkese,
17 Yaşındayım ve benim sorunum göğüslerimin görüntüsünün beni rahatsız etmesi..
Birçok kadının göğüslerinin yuvarlak olduğunu görüyorum ve benimkiler dik ileriye doğru yuvarlak bi şekil alamadı hala..Bu zamanla gelişip şeklini alır mı ? Yoksa ilerde estetik vs ameliyatla mı düzeltilebilecek birşey ?
2.sorun yanlış südyen kullandığımı hissediyorum ama doğru südyeni nasıl bulacağımı bilmiyorum.Göğüslerim koltukaltıma doğru yayılıyo sanki bana öyle geliyor nasıl bi südyen kullanmalıyım ? yardımcı olursanız çok sevinirim :)

slm cnm bnm goguslerm buyuk malesef :)
bende de kolaltına dogru yayılma oluyodu ama toparlayıcı sutyenler var onlardan kullan cnm raahat edersın.

bende de kolaltına dogru yayılma oluyodu
kaç beden kullanıyosun bılmıyorum ama toparlayıcı sutyenler var onlardan kullan cnm raahat edersın.

herkesin göğüsü yuvarlak olacak diye bir şey yok. genetikle de alakalı sonuçta bu durum. kafana takma.

doğru sütyen seçimi için iç çamaşırı satan yerlerle görüş. hangisinin işi daha iyi bildiğini düşünüyorsan onun styenlerinden al :p

bende de kolaltına dogru yayılma oluyodu
kaç beden kullanıyosun bılmıyorum ama toparlayıcı sutyenler var onlardan kullan cnm raahat edersın.

ah şükür demek yayılma sadece ben de olan birşey değilmiş sanırım göğüslerimi tam saran destekli südyenlerden kullanmalıyım.çok teşekkür ederim =)

herkesin göğüsü yuvarlak olacak diye bir şey yok. genetikle de alakalı sonuçta bu durum. kafana takma.

doğru sütyen seçimi için iç çamaşırı satan yerlerle görüş. hangisinin işi daha iyi bildiğini düşünüyorsan onun styenlerinden al :p

genetikle alakalı olduğunu bilmiyodum.şaşırdım.Tek yolu estetik fln sanıyodum.Peki daha gelişirler mi acaba 17 yaşındaım durmuş mudur şekil alma olayı acaba :1rolleyes:

örnek verirsem bu burun şekli gibi... herkeste farklı farklı...kesinlikle tek tip göğüs diye bi şey yok kafana takma yani... önemli olan estetik durması...

örnek verirsem bu burun şekli gibi... herkeste farklı farklı...kesinlikle tek tip göğüs diye bi şey yok kafana takma yani... önemli olan estetik durması...

anladım :) genetiğine küs diyosunuz :KK1: ne zaman mesaj yazıcak olsam şu sayfada çıkan reklamdaki kadının göğüsleri çıkıyo karşıma resmen nispet yapar gibi kaydirigubbakcemile3
benimkilerin büyüklüklerinde sorun yok iyi bi südyenle elimizden geleni yapıcaz o zaman :KK70:

aynen bende 17 yaşndyım ve bnmklrde yuvarlak değil ama büyüdükçe yuvarlak şekil alıcağnı söyledlr bna

snn ki damla gögüs herkesinki yuvarlak değil ki
bunu bi sakıncası yok yanikafana takma böyle seyleri. yerimseniben

aynen bende 17 yaşndyım ve bnmklrde yuvarlak değil ama büyüdükçe yuvarlak şekil alıcağnı söyledlr bna

puff bende öyle teselli buluyorum.umarım düzelir..

snn ki damla gögüs herkesinki yuvarlak değil ki
bunu bi sakıncası yok yanikafana takma böyle seyleri. yerimseniben

ben yine de yuvarlak olmasını istiyorum:sinifsinif:

ben de 17 yaşındayım ama maşallahları var benimkilerin kaydirigubbakcemile3 top gibi yuvarlaklar kaydirigubbakcemile3

X