Yutulabilir mide balonu

melek06006

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2024
10
0
35
Merhabalar pazartesi günü yutulabılır mide balonu işlemi ıcın randevum var saat 11 itibari ile bende bu kervana katılcam korkuyorum aranızda bu işlemi yaptıran varmı acaba

balonu yuttum bugün 2. Günüm bulantım ve kramplar dışında herhangi bir sorunum yok ama sadece sıvı tükettiğim için aşırı halsızım

Merhaba bugün 4. Günüm sabah çok kötüydüm ama çok çok iyiyim enerjim motivem herseyım yerıminde bugün tartıldım ve 104.600 den 101.200 e düşmüşüm vala taktırmak ısteyen taktırsın evet ilk 3 gün çok ezıyetlı ama alısılıyor

Merhaba bugün 4. Günüm sabah çok kötüydüm ama çok çok iyiyim enerjim motivem herseyım yerıminde bugün tartıldım ve 104.600 den 101.200 e düşmüşüm vala taktırmak ısteyen taktırsın evet ilk 3 gün çok ezıyetlı ama alısılıyor
Merhaba bende pazartesini gunu taktiracagim cok mu zorlu geciyor 13 aylik kizim var destek gerekir mi

Merhaba bende pazartesini gunu taktiracagim cok mu zorlu geciyor 13 aylik kizim var destek gerekir mi
Bence bebegın çok küçük bıraz daha büyüsün yada sana destek olan biri varsa gece gündüz yanında dursun çünkü ben 3 gün kafamı kaldırmadan yattım cok zor gecıyor

Merhabalar pazartesi günü yutulabılır mide balonu işlemi ıcın randevum var saat 11 itibari ile bende bu kervana katılcam korkuyorum aranızda bu işlemi yaptıran varmı acaba
Bugün 8. Günüm ve güncel kilom 98.500 toplamda 6.100 gr çok rahat bir diyet sürecim ılerlıyor hedefim 78 ☺️

Bence bebegın çok küçük bıraz daha büyüsün yada sana destek olan biri varsa gece gündüz yanında dursun çünkü ben 3 gün kafamı kaldırmadan yattım cok zor gecıyor
Ben 11 de mide balonu taktirdim. Dun aksine cok rahat gecmisti sadece yatarken mide bulantisi hissettim. Ama bu sabah saat 6 gibi fiskirarak kusarak uyandin ve sabahtan beri 4 kez bu sekilde oldu. Mide kramplarimi soylemiyorum bile. Be zaman duzelir acaba

Minimum 3 gün sürecek kusmalar gecıyor ama kramplar devam edıyor biraz daha sabır gerekli geçecek canım su an ben çok iyiyim bugün yumuşak gıdalara geçtim balonun gerçekten faydası var ıstesemde yıyemıyorum

X