Yürüteç kullanım ne zaman olmalı

Bize doktor yürüteç kesinlikle önermiyorum. Coğu ülkede satışı bile yasak demişti. Dün 9.ay kontrolune gittik. 9 aylık bebeğe daha yeni “yürüme arkadaşı kullanabilir” dedi… hiçbir doktor yürüteci önermez. Hele ki 5 aylık bebeğe. Kullanmadım. Kullanmayacağım da şahsen

Yürüteç zaten zararlı. 5,5aylık bebek için gepten zararlı. Nerden duyupta 5.5 aylık bebeği yürütece koymak aklınıza geldi acaba

7 aylık koymuştum hiç istemedi en fazla 3-4 dk durdu o suredede pacamda beni al diye çekiştirip ağlıyordu.
Bence yürüteç zamanı, koltukdan tutup ayagi kalktığı sıralarda olmalı ben öyle kullandım. 5 ay biraz erken olmuş.

Tam ayını hatırlamıyorum ama emeklemeden 1 ay önce kullanmaya başladım. Sürekli değil ama kucağımda gezdirmekten yorulduğumda kullandım. 1 ay sonra emeklemeye başladı, bıraktım.
Çevremde herkes yürüteç kullanıyor, bi zararını görmedik ama doktorlar önermiyor

5,5 aylık bebek omurgası için çok tehlikeli yürüteç size kim söylediyse dinlemeyin. Ben koydum bişey olmadı falan diyenleri asla dinlemeyin çocukları 40 yaşında bel sorunu yaşasa nedeni bu olabiliyor kronik ağrı olabiliyor büyüme ağrısı sanılıyor. Lütfen bilimden uzaklaşmayın

İki çocuğumda da kullanmadım. İkisi de zamanında yürüdü. Zaten evim de yürütece müsait değildi. Bebeğin yürüteçle fıtı gezebildiği evler var mı hâlâ ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…