Makyaj Ürünleri Yurtdışından ne nasıl getirtilir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

fiancee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2011
347
8
amerikadaki birine internetten alışveriş yapıp yollatmak istiyorum türkiyeye dönerken bana getirmesi için. ebay kullanıyor musunuz? kuzenim amazondan al dedi. kısa sürede kargolanması gerek...
nyx, elf markalarını düşünüyorum diğerleri yurtdışı olsa da pahalı :s elf fırçalardan memnun musunuz? ya da alabileceğim başka uygun ve kaliteli özellikle fırça markaları var mı?

kizlar farkettimde, türkiyede kozmetik gercekten cok pahalli, burda da bazi türk ürünleri yok:KK43: Arko vücut kremi hastasiyim mesela, ama burda olmadigi icin sürekli kullanamiyorum, anca türkiyeye bir tanidik giderse siparis ediyorum iste, keske hem türk hem yabanci firmalarin ürünlerini ortak satan bir site olsa...

Ayrica canim, M.A.C fircalarini ebay den almayin, cogunlukla sahteleri satiliyor orda..

unutmadan, kaliteli firca ariyorsan, art deco fircalari da cok güzeldir, M.A.C e göre cok daha hesapli...

kizlar farkettimde, türkiyede kozmetik gercekten cok pahalli, burda da bazi türk ürünleri yok:KK43: Arko vücut kremi hastasiyim mesela, ama burda olmadigi icin sürekli kullanamiyorum, anca türkiyeye bir tanidik giderse siparis ediyorum iste, keske hem türk hem yabanci firmalarin ürünlerini ortak satan bir site olsa...

Ayrica canim, M.A.C fircalarini ebay den almayin, cogunlukla sahteleri satiliyor orda..

fiyatı uygun olanların sahte olduğu zaten çok belli o yüzden hiç bakmadım bile :s
türkiye'de son bir kaç ayda fiyatlar çok arttı.. bloglarda çok fazla tanıtım yapılıyor insanlar daha fazla kozmetik ürün talep ediyor buna rağmen fiyatları arttırıp "sözde" indirimler yapma yoluna gitti pek çok firma... drag store ayarındaki firmalar burada bizi kazıklamaya çalışıyorsa ben de bir şekilde para kazandırmam onlara... Türk firmalarını destekleyelim tamam ama onlar da ilk fırsatta bizi kazıklamasın :)
bizim dışarıdan getirttiğimiz gibi senin de Türkiye'den ürün istememen için, orada da satılması için fiyat-kaliteli ürün politikası belli bir dengede kalmalı bence, kozmetikte rekabet çok fazla alınabilirlik önemli...

cok dogru yazmissin canim, alinabilirlik önemli bencede. yoksa onca kozmetigin ne anlami var...ama acikcasi ben cok sasirdim son türkiyeye gelisimde. Bruno Banani diye bir parfüm var misal, almanyada marketlerde bile satilir, fiyati da 10 euro civari falan, ben onu arasira hafif diye kullaniyordum. türkiyede bir parfümeri dükkanininda aynisini gördüm tesadüfen, fiyatina baktim 89 ytl yaziyordu, farka sok oldum acikcasi...bu durumda ben olsamda yurt disindan siparis ederdim hakli olarak kozmetikleri

X