Yurtdışı tur seyahati

pinkpanter89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2024
1
0
35
Merhaba, biraz ingilizce pratiği hem de yeni yer görme isteği ile tur ile yurtdışı seyahati düşünüyorum.Daha önce firmam vesilesiyle yurtdışı seyahatim oldu.Bu kendi ilk yurtdışı seyahatim olucak.Vizesiz olması bakımından Balkan turu mantıklı geliyor.Önerir misiniz.Yada neresi daha güzel.Birde single çıkmayı düşünüyorum zorluk yaşar mıyım.Çevremde tatil kafama uygun biri pek yok ablam evli çocuklu arkadaşlarım da para verip geleceğini sanmıyorum izin tarihlerini de ayarlamaları cabası.Keşke sevgilim yada eşim olsaydı da onla çıksaydım diyorum ama hayat geçiyor insan kendiyle de tatile çıkabilmeli.Single da birde ücret yükseliyor..Biraz canım sıkıldı bu ötelenmeye.Bilmiyorum ne yapacağımı bu durum beni düşündürüyor bana biraz fikir verirseniz çok sevinirim.

İlk defa cikacaksaniz turla balkanlar guzel bir alternatif ama ingilizce pratigi fln olmaz oralarda oyle bir beklentiniz olmasin 🤣 yine de guzel zaman gecirirsiniz. Single da ucret yukselmesi cok normal iki kisilik odayi size ayiriyorlar ona takilmayin.

X