Yurtdışı Balayı Önerileri

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Merhaba Arkadaşlarr

Yurtdışına balayına gitmiş olanlarda veya tatile yardım istiyorum. Balayında yurtdışı düşünüyoruz . Fakat neresi güzel olur bilmiyoruz doğal olarak. İstiyoruzki gittiğimize değsin güzel vakit geçirelim yeni şeyler keşfedelim..

Sözlüm tayland olsun dedi ilk ama uçuş saatini gözüm yemedi açıkcası o kdr süre sakince havada kalabilceğimi sanmıyorum

Uçuş mesafesi 10 20 saat ( yazarken bile korkunç benim için ) olan hiçbiryere gitmeyi düşünmüyorum şu an kafama birşey düşmedikçe

Bide her tarihte tur gezileri bulunmuyor. Tursuzda gidebilceğimiz seçenekler olmalı :)
Bu arada düğünümüz tam tarih net değil ama eylül ekim gibi olcakBunuda gözönünde bulundurmak lazım

Önerilerinizi bekliyorum

Merhaba canım, ilk olarak tebriklerimi iletiyorum, çok mutlu bir evliliğiniz olur inşallah kısmetse nişanlımla bizde bu yaz evlenicez, düğün yeri arıyoruz hala, arkadaşımın önerisi üzerine bu siteye girdim inşallah güzel bir yer bulucaz
En yakın arkadaşım geçtiğimiz yaz evlendi, eşiyle birlikte İbiza'da çok güzel bir balayı geçirdiler. Bizde nişanlımla aynı yerde geçirmeyi düşünüyoruz Hem yakın bir yer hem de tur şirketi dilediğiniz tarihlerde ayarlıyorlar balayını, fiyatlarda uygun geldi bize. Sende bir bak istersen canım, başka seçeneklerde var. ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Amin canım çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.. Umarım seninde ömür boyu mutlu ve huzurlu bir evliliğin olur
Hemen bakıyorum tavsiyene canım çok teşekkür ederimm

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çok teşekkür ederim canım güzel dileklerin için

Ya kızlar Budapeşte Prag viyana giden varmı aranızda

Hiç tereddüt etme, paraya kıy Maldivler e git
Asla pişman olmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…