Yüreğimin devrimine selam olsun....

duuyguu

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
389
2
36
YÜREĞİMİN DEVRİMİ...
5 YIL ÖNCE GİRDİN HAYATIMA,UMUDUM OLDUN HERŞEYİM OLDUN BENDE DEVRİM OLDUN...SENDEN ÖNCESİNİ HİÇ SORMA BANA BEN 5 YIL ÖNCE SENLE GÖZÜMÜ AÇTIM DÜNYAYA,SENLE BÜYÜDÜM,SENLE GEÇİRDİM ERGENLİĞİMİ,YÜZÜNDEKİ SAKALLARIN ÇIKIŞINI GÖZLEMLEDİM BAK BEN KOCA BİR KADIN SENSE KOCA BİR ADAM OLDUN ŞİMDİ.
ÇOK KÜSTÜK,ÇOK DARILDIK,ÇOK AĞLADIK AMA HEP BERABER BÜYÜDÜK,HALA DAHA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.BEN SANA SADECE BANA VERDİĞİN BU KOCAMAN AŞK, BANA VERDİĞİN VE VERECEĞİN KOCA ÖMÜR,BANA DEĞER KATTIĞIN ,BENİM İÇİN YAPTIĞIN ONCA FEDAKARLIK,BENİM GİBİ GICIK BİRİSİNİ ALTTAN ALDIĞIN AMA EN ÖNEMLİSİ DE BENCE BU DÜNYADA SENİN GİBİSİ OLMADIĞINI HER DFASINDA KANITLADIĞN İÇİN ÇOOOOOOOOOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.YARIMIM,EBEDİYETİM,EŞ RUHUM,ÇİKOLATALI PASTAM,TONTİKİM,AŞKOOOOOOOOOOOOOM yerimseniben Şeniz

Allah bozmasın canım:1hug:
bende buradan benim aşkıma bir teşekkür edeyim bari izninle a.s.

allah mutluluyunuzu daim etsin ne güzel sevmek asık olmak duygularını insanın bu sekilde dısa vurması mutlu olun hiç ayrılmayın

allah bozmasin mutlulugunuzu....
ve ask hasreti ceken herkesin karsina diger yarisini cikarsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…