Yurdum kadını kıllı erkek tecihini yaptı: sırtta ve kulakta olmasın yeter!

okypete

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Mart 2008
84.870
40.715
Yurdum kadını kıllı erkek tecihini yaptı: sırtta ve kulakta olmasın yeter!

29/05/2015 11:52
Facebook'ta Paylaş
http://www.radikal.com.tr/radikalis...yapti_sirtta_ve_kulakta_olmasin_yeter-1368347

Poltio bu sefer birilerini kıllandıracak bir mevzuya parmak bastı. www.poltio.com’da sorulan ve 3600’den fazla kadının katıldığı bir anket , nice koç yiğidin hayallerini yıkacak türden sonuçlar verdi…Biliyoruz yurdum erkeği kılları ile mutlu mesut yaşıyor. Kışın sıcacık tutan doğal kazaklar için memleketimin her kara yağız delikanlısı: “Hangi çılgın istemezmiş, şaşarım” diye içinden geçirebilir. Ama gerçekler çok farklı. Infografiğimize bakıp vaziyeti bir görelim…

Netice ortada. Sırttaki, kulaktaki kıllara vize yok! Yalnız yurdum kadını göğüsteki, bacaktaki kıllara sanki göz kırpar gibi. Bu saatten sonra yurdum erkeğine "Yurdum kadınına feda olsun!" diyerek sırtına çim biçme makinası, sir ağda, bahçe makası ne bulursa sırtına girişmek düşer. Sonuçta yurdum kadını kadar vefalı, sadık, akıllı, mantıklı ve bir o kadar da güzel kadın yok dünyada. Feda olsun kazaklar, hırkalar onlara...

Ama durun! Biz sadece anket sonucuyla yetinmeyelim dedik ve size ibretlik ve hafızanızı tazeleyecek bazı acı gerçek videoları bulduk. Seyredelim..
.

Yorum sizlerin. İster aldırın o kılları isterseniz, bırakın seneye kazak niyetine giyersiniz.
Ama durun! Biz sadece anket sonucuyla yetinmeyelim dedik ve size ibretlik ve hafızanızı tazeleyecek bazı acı gerçek videoları bulduk. Seyredelim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…