Yunus Emre'm Doğdu :)))

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.154
20
Arkadaşlar dualarınız ve destekleriniz için hepinize çok çok teşekkür ederim..:1hug:..Hastanedeyken hep aklımdaydınız..a.s.

16.05.2008 günü sabahtan hastaneye gittik..Suni sancı için alındım ama hala açıklığım yoktu ve doktor bebek çok yukarda istersen sezeryan düşün dedi..Bende o kadar saat sancı çekip sonuç alamamaktan korktuğum için epidural sezeryana tamam dedim..12.15 de ameliyathane girdim..12.30 da oğluşumun sesini duydum..Bana gösterdiklerinde gerçekten duygularım karmakarışıktı..Her anne bebeğine aşık olur sözü gerçekmiş meğer.:asigim:.Oğluşum 3980 gr ve 50 cm doğdu ama ödem olduğundan birazı gitti..

Doğum çok kolay ama sonrası inanılmaz zordu halen dikiş yerlerimde sancım var, oturup kalkarken korkunç ağrılarım oluyor.Bugün öğlen taburcu olduk..

Annelik inanılmaz güzel bir duydu..Yaşayan arkadaşları şimdi daha iyi
anlıyorum..:sm_cool: Ancak ne olursa olsun normal doğum her zaman daha iyi..Sezeryanı denemiş ve hala iyileşememiş biri olarak kesinlikle normal doğum taraftarıyım..

Son düzenleme:
Gözünüz aydin. Allah anali babali büyütsün, Insallah
Hayirli, saglikli ve mutlu bir ömür diliyorum Rabbimden

Canim Ya Gözün Aydin Allah Anali Babali Büyütsün. Sende Kavuştun Yavruna Inş Bir An önce Düzeliriz Kalkariz Ayağa Sezeryanlilar. Nasibimize Bak Normali Bekledik Bekledik Sezeryan Olduk Tek ümüdimiz Betül Kaldi Israrla Normali Bekleyen. Hadi Betülcüğüm Ha Gayret.

Gözünüz aydin canım Allah anali babali büyütsün
oğlunla beraber sağlıklı,hayırlı bir ömür geçirmen dileğiyle
allaha emant ol a.s.

valla kardelen tek tüfek ben kaldım aam benim kızımda daha tam inmedi hala yukarda.valla korkuyorum.benim de ebruyla aynı kaderi paylaşabilirim.ama tabi çarşambaya kadar ümidimi yitirmicem

inşallah istedigin gibi bir dogum yasarsın!!nasıl bir ruh halindesin merak ettim valla..neyse
Allah kolaylık versin:)

ebrucum allah analı babalı büyütsün gerçekten annelik mükemmel bir duygu senide bebişide çok öpüyorum allaha emanet olun.

ebrucum Allah bebişini analı babalı büyütsün. Yunus Emreyle başladığın annelik hayatında çok güzel ve özel günler yaşaman dileğiyle. adına layık bir kul olmasını dilerim.
ben de senin durumundayım..sezaryenle doğumu kimseye tavsiye etmiyorum.ağrılarım acılarım hala dinmedi..hepinizi çok merak ettiğim için girdim nete..

canım çok şükür sende kavuştun yavruşuna
allah analı babalı büyütsün
sanada geçmiş olsun ebrucum okadar beklediniz sonunda yine sezeryan oldunnuz sizde sağlık olsun canım bebişe iyi bakkk

Betülcüm Allah yardımcın olsun canım..İnşallah kolaycacık doğurursun..Sendende güzel haberler bekliyoruz canım..

Sevgicim, gizemcim, ridacım,gülşahcım,balsuratcım, kardelencim,sevgicim...Çok teşekkür ederim hepinize :1hug: Oğluşumda size selamlarını gönderiyor teyzeleri..

canım allah analı babalı, sağlıklı,mutlu, huzurlu şekilde bebeşini büyütmeyi nasip etsin inşallah...
en kısa zamandada agrıların gider umarım...

ebrucum gözün aydın çok sevindim normal doğumu çok istiyordun ama nasip olmamış ALLAH analı babalı büyütsün önemli olan sağlıklı olması.mutluluklar

Ebrucum çok geçmiş olsun canım benim demekki nasip bölemiş....
olsun sağlıkla oğluşunu aldın ya kucağına darısı bizlere inşallah....
benimde 2 günüm kaldı dolmasına ama hala tık yok ara ara adet sancısı sancılarım ve belim ağrıyo o kadar....eşim bendede sabırsız oldu artık....
sıra betülde(be-be-be) daha sonra bende olur inşallah.... :)))

allahim anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah gozun aydin ne guzel
darisi bizlerin basina
:asigim:a.s.

ebrucuğum canım gözünaydın...Allah analı babalı büyütsün..
İnş bir an önce ağrıların azalır..zor sürec ama inan birsüre sonra hiçbirini hatırlamayacaksın..sadece meleğine bakacaksın:))

ben kasım annesiyim ama doğum yapan arkadaşların
yazılarını okuyorum merak ettiğim için ama seni çok merak
ettim allah analı babalı büyütsün canım

Allah analı babalı buyutsun . saglıklı bı omur dılerım
mayıs annelerı tamamlanmak uzere hadı maşallah
dılerım kısa surede ıyılesırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…