Yumuşak ve batıksız bacaklar için buyrun :))

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
Canlarım istediğiniz miktarda zeytinyağı türk kahvesi pirinç ve tuzu karıştırın tüm vucudunuzada uygulayabilirsiniz kıl dönmesi bacaklarınızın sert yerlerine heryerine uygulayn krem surer gbi kese yapar gbi bacaklarınızı ovun dirseklerdeki sertlik kollardakiler falan kaybolucak zaten yapar yapmaz durulanırken yumuşaklıga inanamıcaqksnz :)

Kolay gelsinn ..:KK3:

Canlarım istediğiniz miktarda zeytinyağı türk kahvesi pirinç ve tuzu karıştırın tüm vucudunuzada uygulayabilirsiniz kıl dönmesi bacaklarınızın sert yerlerine heryerine uygulayn krem surer gbi kese yapar gbi bacaklarınızı ovun dirseklerdeki sertlik kollardakiler falan kaybolucak zaten yapar yapmaz durulanırken yumuşaklıga inanamıcaqksnz :)

en kolay tarif bu geldii ,deneyeyim bii

cok guzel bı yontem denemek lazım tesekkurler

pirinç çok iri olmazmı onun yerine helly bery mısır unuyla yapıyormuş peelingi onu katsak daha iyi olmazmı sadece bir öneri:kedi:

Pazar günü yaptım bu tarifi ama pirinç koymadan yaptım gereksiz gibi geldi.
Ne kadar zamanda bir yapmak lazımbilmiyorumkismile

ya alevcim bu pirinci haşlıormuyuz?yemek tarifi sorar gibi oldu ama:KK1:

nasıl yapıcaz suda beklettinizmi siz

Ben sadece türk kahvesini sürüyorum bacaklarıma yumuşacık oluyor
Bi arada zeytin yağ koyup deniyecem..

türk kahvesini neyle karıştırıp sürüosun arkdşm?

ağdadan hemen sonra yapsam bişey olmaz deil mi?

kahveyi suyla karıştır , çok cıvık yapma , sür bacaklarını aldıktan sonra
Biraz kalsın sonra yıka ..

ben Türk kahvesiyle limonu karıştırıp peeling yapıyorum sonra durluyorm
ne batık,ne iz hiçbir şey yok bacaklarımda
o kadar yumuşak yapıyo ki çok memnunum a.s

ben Türk kahvesiyle limonu karıştırıp peeling yapıyorum sonra durluyorm
ne batık,ne iz hiçbir şey yok bacaklarımda
o kadar yumuşak yapıyo ki çok memnunum a.s

Türk kahvesi limon karışımını deneyeceğim çok mantıklı geldi ama bacaklarımda ne kadar kalması gerekiyor?fisfisfis

X