Saç Bakım Ürünleri Yumuşacık Saçlar İçin

Mat_MazeL

toz pembee
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2010
1.083
1
Kızlar bıktım artık saçlarım çok sert. Maskeler yağlar kullanıyorum ama yok ne gibi bakım yaptırmam gerkiyor yumuşacık olsun istiyorum saçlarım

Link veremiyorum ama AMONRA nın açtığı gliserinli tarfi olan bir topik var.İstersen oraya bir bak canım.Ben de yeni yaptım bu gün duitan sonra kullancam,akşamda kirli saçlarıma sıkıp yattım.Herkes çok memnun umarım sen de memnun olursun (tabi ben de )

Malzemeler: 2 yemek kaşığı bal + bir limon
Hazırlanışı: 2 yemek kaşığı balı bir limondan elde ettiğiniz suyla karıştırarak saç maskenizi hazırlayabilirsiniz Maskeyi kuru saçınıza sürüp 10 dakika beklettikten sonra saçınızı iyice durulayın.

Maskenin ardından saçlarınız dolgun ve parlak bir görünüm kazanacak. Bu karışımın haftada bir kez veya iki kez kullanılması uygun.

Saçları yumuşatmak için böyle bir tarif buldum.Bende denemeyi düşünüyorum.Sonucu yazarım

Gliserin kullanıyorum canım uçlarına ama yok böyle olcak iş değil ya. Balda kullandım mayonezde yapmadığım şey kalmaıd bu keratin yüklemesi nasıl uygulayan varmı

Bu maskeyi denedim kızlar :İlk durularken yumuşaklığı farkettim.Ama sanki yıkanınca kısmen kayboldu:)

kızlar bıktım artık saçlarım çok sert. Maskeler yağlar kullanıyorum ama yok ne gibi bakım yaptırmam gerkiyor yumuşacık olsun istiyorum saçlarım

canım benımde saclarım cok kurudur normalde bende ne yaglar ne maskeler yaptım sorma gitsin :) . Ama gecen gun burda gordum watson nun ballı maskesı var ya dehset bise kesinlikle tavsıye edıyorum bıde bunu yapıp pesınden ıslak yada kuru saca farketmez gliserin+su+biraz badem yagı damlattıgım karısımı sac uölarıma sıkıyorum sonuc dehset yumusacık saclar. Hatta şöle dıyım erkek arkadasım saclarımı cok sever dokundugu zaman katur kutur bu ne ya dıe dalga gecerdı benle ama bıkac gundur bunu yaptım o bile sasırdı yok artık naptın sen dedi :)) yani bi erkek bile bunu dedıyse camdan atlamalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…