yumurtlma gunu

demetnur

M & Y & E
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
382
6
selam kızlar yaa yumurtama gunu nasıl hesaplanıyor bana yardımcı olursanız sevınırım ben duzensız adet goruyorym bıde ben 12 hazıran da oldum ondan sonrakı ay 5mayıs ondan sonrakı 2 nısan benım yumurtlama gunum ne acaba ınternettekı hesaplayıcılar gostermıyo yardım edınn lutfen

ovulasyon testleri var onlardan kullanabilirsin canım eczanelerde satılıyor.
bununla ilgili topicler var takip edebilirsin.kolay gelsin.

birde regli günlerin arasında uzun zaman var önce bir doktora git derim ben...

canım gebelik.org da hesaplıyorlar.ve daha pek çok gebelik sitesi hesaplıyor ama doktorda yardımcı olur

selam kızlar yaa yumurtama gunu nasıl hesaplanıyor bana yardımcı olursanız sevınırım ben duzensız adet goruyorym bıde ben 12 hazıran da oldum ondan sonrakı ay 5mayıs ondan sonrakı 2 nısan benım yumurtlama gunum ne acaba ınternettekı hesaplayıcılar gostermıyo yardım edınn lutfen

Yumurtlama günü hesaplayıcısı (ovulasyon hesaplayıcı) - Jinekolog (jinekolok) Dr. Kağan Kocatepe

bu adrese gir ve hesapla canım.zaten forumlarda daha öncede bu adres verildi.Eğer adetlerin çok düzensizse test almanı öneririm.

Sevgiler..

Ben inanmıyorum bu yumurtla hesaplayıcı tabloyaşakkıdı

Şimdi hesapladımşakkıdıDoktorumun bana söylediğ günlerle alakalı olmayan tarihler verdişakkıdı

cnm ende en son 12 haziranda olduım seninde tarihlerin benim gibi düzensiz 1.adetin düzensiz olunca yumurtlama günleri hesaplayıcıları hesaplıyamıyor.bendede aynı sorun var 2.zaten adetin düzensiz olduğu için yumutlamanda düzensiz. Ben dr. gittim özele gittiğim halde korunmayı bırakalı 1 yıl olmadığı için zahmet edip hesaplamadı dr.1 yıl dolsun dedi öyle gel ayrıca çok araştırdım akıntının en yoğun olduğu dönem yani (yumurta akıkıvamında ve çok yapışkan olduğu zaman yumurtlama zamanın )buna dikkat et ben heraklde bu ay daha yumurtlamadım çünkü hiçbir belirti yok bende bekliyorum umarım isteyen herkes hamiş kalır en yakın zamanda..

X